Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Parex banka tõstab tänasest hoiuste intressimäärasid

Parex banka tõstab tänasest hoiuste intressimäärasid08. märtsil tõstis Euroopa Keskpank eurolaenude baasintressi 0,25 protsendipunkti võrra ehk 3,75 protsendini, mis on viimase viie aasta kõrgeim tase. Seoses sellega tõstab ka Parex Pank hoiuste intressimäärasid.„Intressimäärade tõstmine soodustab säästmist ja jahutab veidi ka majandust tervikuna,” lausus AS Parex banka Eesti filiaali tegevdirektor Loit Linnupõld. „Raha hinna tõus muudab klassikalise säästmise atraktiivsemaks ning võimaldab volatiilsete finantsturgude valguses piltlikult öeldes öösel rahulikult magada. Kõrgemad baasintressimäärad toovad kaasa ka laenuintresside tõusu. Euroopa keskpanga otsuse taga on soov majanduskeskkonda stabiliseerida.”Alates 2005. aastast juba seitsmendat korda tõusev Euribor peaks stabiliseerima Euroopa majandust ja alandama inflatsiooni. Uuesti vaadatakse intressi üle juba juunis.


Parex bankа Eesti Filiaal


Parex banka avas oma filiaali Eestis 2004. aasta augustis. Varem, alates aastast 2001, tegutses Tallinnas Parex banka esindus. Parex Pank on uus Eestis tegutsev äripank, kuid panga poolt pakutavad teenused on võrreldavad teiste pankade äriklienditeenustega, olles seejuures paindlikumad ja personaalsemad. Parex Pank on Läti Parex banka Eesti filiaal. Parex Pank pakub oma klientidele kõiki äriklienditeenuseid: investeerimis- ja arvelduslaene, liisingut ja faktooringut, arvelduskontode teenindamist, siseriiklikke ja rahvusvahelisi makseid, valuutavahetust, tähtajalisi hoiuseid, väliskaubanduse finantseerimisega seotud tooteid ja teenuseid ning internetipanga teenuseid.


Parex banka


Parex banka on üks suurimaid Läti kommertspanku, mis kuulub aktivate suuruse poolest (3 miljardit eurot) Baltimaade nelja suurema panga hulka. Parex banka pakub oma klientidele integreeritud teenuseid sellistes valdkondades nagu krediteerimine, pangakaardid, liising, aktivate haldamine ja väärtpaberitega kauplemine. Parex bankal on esindusi, filiaale ja tütarettevõtteid 15 riigis üle maailma, sealhulgas tütarpank AP Anlage und Privatbank AG Šveitsis ja Parex bankas Leedus. Parex banka on ainuke AmericanExpressi koostööpartner Lätis, kellele kuulub American Express kaartide emiteerimise õigus. Parex bankale on omistatud rahvusvahelised reitingud: Moody's Investors Service – Baa3, Fitch Ratings – BB+, Capital Intelligence – BBB-.

Lisainformatsioon:

Loit Linnupõld, AS Parex banka Eesti filiaali tegevdirektor

Tel: 7700007, e-mail: loit.linnupold@parex.ee
12 Märts 2007
  Kommentaarid