Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Politseinikud pidasid lühikese aja jooksul kinni poevargad

16.03.2007.a kell 04.23 peeti Jõhvi politseiosakonna politseiametnike poolt kinni poevargad, kes olid öösel kell 02.30 lõhkunud aknaklaasi ja kauplusesse sisse murdnud ning sealt neli vahuveini varastanud ning kinnipidamise hetkeks ka ära joonud.

Käesoleva aasta 16.märtsi varahommikul kell 04.22 tuli Ida Politseiprefektuuri juhtimiskeskusesse teade, milles teavitati politseid sellest, et Kohtla-Järve Vahtra tänava maja nr 10 ühest aknast loobitakse välja asju.

Minuti jooksul sündmuskohale sõitnud patrull märkas Vahtra tn maja nr 10 sissekäigu esimesel korrusel kolme noormeest, kes Jõhvi politseiosakonna korrakaitsetalituse konstaabel Vladislav Suhharevi sõnul hakkasid koheselt välisukse poole liikuma. Koridoris levis alkoholilõhn.

Seni kuni V.Suhharev valvas noormehi, Jõhvi politseiosakonna korrakaitsetalituse konstaabel Nikolai Alikov kontrollis ka ülejäänud korruseid. Kontrolli käigus leidis ta teiselt korruselt 4 tühja vahuveini pudelit.

Konstaablid, kes olid kursis sellega, et 16.märtsil kell 02.30 oli toimunud sissemurdmine ja aknaklaasi lõhkumise teel Kohtla-Järvel Kalevi tänaval asuvasse kauplusesse, kust oli varastatud 4 vahuveini, seostasid noormehi kauplusevargusega ning pidasid nad kinni ja toimetasid Kohtla-Järve jaoskonda.

Isikute tuvastamisel selgus, et tegemist on kolme Kohtla-Järve alaealisega. Kõik kolm noormeest olid joobes.

„Juhtunu on hea näide politsei ja elanike koostööst – mõtlen siinkohal kodaniku telefonikõnet politseisse – viimane oli just see faktor, mis kiirendas toimepandud kuriteo avastamist,“ ütles Jõhvi politseiosakonna korrakaitsetalituse juhtivkonstaabel Andres Visnapuu.Asjaolude selgitamiseks on algatatud kriminaalmenetlus.

Liivi Maalman
Vanemspetsialist
Avalike suhete büroo
Ida Politseiprefektuur
Tel 337 2248
GSM 53472549
E-post liivi.maalman@ida.pol.ee
17 Märts 2007
  Kommentaarid