Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põhiturniiri kindel võitja ESS Pärnu VK

Täna Tartu Ülikooli spordihoones peetud TÜ Sylvesteri ja ESS Pärnu VK vahelise kohtumise võitis taaskord ESS Pärnu VK. Pärnakad panid oma tugevuse maksma juba esimestest geimidest peale alistades vastase 3:0. Geimid 25:19, 25:16 ja 25:13. Naiskonna teine treener Hillar Karm põhjendas kindlat alla jäämist pärnakatele, kehva servi vastuvõtu ning eilsest kaotusest tingitud
meeleolu ja võistkonnavaimu langusega. Kindel kaotus tähendas Tartu naiskonnale esinelikust välja kukkumist alumisse kolmikusse.

TPÜ võimlas peeti TPÜ tudengite ja Vilajandi Metallitööstus/Volle vaheline kohtumine. Hetke tabeli teine naiskond pidi tunnistama mulkide parmust jäädes alla kindlalt 0:3. Geimid 25:23, 25:22 ja 25:22. Hoolimata kaotusest jääb TPÜ teisele kohale ja jätkab mängimist ülemises nelikus.

Jumek Võru VK võõrustas eile võidurõõmu tundnud Audentese SK-d. Ka täna said spordikooli piigad oma tegutsemisega palliplatsil rahul olla, sest võideti 3:1. Mängu esimesed kaks geimi kuulusid Audentesele 25:22 ja 25:23. Sama tulemusega millega lõppes teine geim lõppes ka kolmas geim, kuid võitjad olid seekord võrulannad. Neljandas geimis haarasid taas mänguohjad enda kätte Audentese SK mängijad ning võitsid selle tulemusega 25:20. Mänguvõit tõstis Audentese turniiritabelis kolmandale kohale, Milstrandi naiskonnast mööduti vaid tänu paremale geimide suhtele.

7. Jumek Võru VK 2 10 14

Meistrisarja mängud jätkuvad II etapiga, kus ülemised neli ja alumised kolm naiskonda mängivad omavahel kolmringi ja seda siis juba 15. jaanuarist alates.