Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Jõgeva politsei viis läbi narkooperatsiooni

Jõgeva politsei viis ühes õppeasutuses läbi narkooperatsiooni


20. märtsil viis Jõgeva politseijaoskond maakonna ühes õppeasutuses läbi politseioperatsiooni narkootikumide kasutajate ja omajate tabamiseks.
Politseioperatsioon viidi läbi 20. märtsil Palamuse vallas asuva kooli ühiselamu ruumides, et tabada narkootikumide omajaid ja tarbijaid. Jõgeva Haiglasse narkoekspertiisi toimetati 14 ühiselamu asukat. Seitsmel noormehel vanuses 17 - 19 aastat tuvastati narkootikumide kasutamise tunnused, neist viiel kanepi ja kahel amfetamiini tarvitamise tunnused. Ühtlasi tabas politsei operatsiooni käigus kaks alkoholi jääknähtudega 17-aastast noormeest. Ühele 17-aastasele noorukile koostati protokoll tubakatoodete omamise eest."Politseioperatsiooni põhjuseks oli saabunud vihje, et koolis tarbitakse tõenäoliselt narkootikume. Saadud tulemus on äärmiselt kahetsusväärne. Politsei eesmärk on kindlasti ka edaspidi ennetada ja takistada narkootikumide kasutamist ja levitamist, seda eriti õppeasutustes. Saabunud vihjed on alati teretulnud ja informatsiooni kontrollime kindlasti," ütles Jõgeva politseijaoskonna vanemkomissar Valentin Kekišev.

Politseioperatsioonil osalesid Jõgeva ja Mustvee konstaablijaoskondade konstaablid, piirkonna noorsoopolitseinik, üks abipolitseinik ning viis koerajuhti kahe politsei -, kahe tolli- ja ühe vanglaameti koeraga.

Klaire Ründva
pressiesindaja
Lõuna Politseiprefektuur
Jõgeva Politseijaoskond
tel. 776 8450
gsm. 53 46 85 14
klaire.ryndva@jogeva.pol.ee
22 Märts 2007
  Kommentaarid