Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rahandusministeeriumi asekantsler Tauno Tats siirdub erasektorisse

Rahandusministeeriumi pressiteade 22. märts 2007Rahandusministeeriumi asekantsler Tauno Tats siirdub erasektorisse


Rahandusministeeriumi siseteenuste asekantsler Tauno Tats lahkub märtsis rahandusministeeriumist erasektorisse. Esialgu jääb tugiteenuste valdkonda juhtima ministeeriumi kantsler Tea Varrak.

Tauno Tats on rahandusministeeriumi asekantslerina töötanud alates 2001. aastast, muu hulgas juhtis ta oma ametiajal maksu- ja tolliameti ühendamise protsessi. Siseteenuste asekantsleri alluvuses oli ministeeriumi personali-, infotehnoloogia-, haldus-, finants- ja juriidiline osakond .

"Viis aastat avalikus sektoris andsid mulle võimaluse töötada koos Eesti oma ala tippudega nii ministeeriumis kui väljaspool seda. Tänu rahandusministeeriumist saadud kogemustele saan täna minna ja edendada Eesti majandust muude vahenditega," ütles Tauno Tats.

Tats asub tööle Skype´i eestlasest kaasasutajate investeerimisfirmasse Ambient Sound Investments (ASI). "Mulle on sümpaatne nende visioon ühendada oma tehnoloogiline know-how ja kapital, investeerides alustavatesse rahvusvaheliste väljavaadetega tehnoloogiaettevõtetesse. Annan oma panuse selle äriidee elluviimisesse," kommenteeris Tats.

<mailto:kristi.kynnapas@fin.ee>
22 Märts 2007
  Kommentaarid