Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pärnu politsei tabas ühe ööga kahed vargad

Pärnu politsei tabas ühe ööga kahed vargad


Ööl vastu teisipäeva, 20. märtsi sai Pärnu politsei järjestikku kaks väljakutset vargustele, mille toimepanijad ka tabati.


Esimene väljakutse saabus Lääne politseiprefektuuri juhtimiskeskusele teisipäeva ööl kella 01:19 ajal, kui Pärnus Rääma tänaval parklas seisnud veoautost Scania oli ära varastatud 200 liitrit diiselkütust ja vilkur. Teataja oli märganud noorukite seltskonda kanistriga auto juures toimetamas ning lahkuva auto suunda. Sündmuskohale saabunud politseipatrull asus kirjeldatud autot otsima ning Haapsalu maantee ja Nurme tee ristis tabatigi sõiduk 6 noorukiga. Auto kontrollimise käigus leiti sellest 20-liitrine kanister ning vilkur. Tabatuteks osutusid 18-aastane Ragnar ning 5 alaealist noormeest.


Samal ajal saabus juhtimiskeskusele teade, et Sindis on kaupluses tööle hakanud häiresignalisatsioon. Selgus, et kauplusesse oli sisse tungitud akna purustamise teel ning varastatud oli erinevaid esemeid. Sindi politseipatrull kutsus endale appi ka kaks patrulli Pärnust. Operatiivse tegutsemise tulemusena tabati sissetungija kaupluse katuselt. Temalt saadi kätte ka poest varastatud kartulikrõpsud ning sigarette.


Pärnu politseiosakonna vanemkomissar Sander Peremehe sõnul on tegemist nn klassikalise näitega, kus vargad tabati tänu inimeste tähelepanelikkusele ja politseinike oskuslikule tegutsemisele. Peremees lisas, et tõhus kuritegevusevastane võitlus eeldabki endast mõlema asjaolu esinemist: professionaalseid politseinikke ja elanikkonna usaldust politsei vastu.
Hedy Tammeleht
infojuht
Pärnu politseiosakond
Tel. 444 6650
GSM: 564 89065
hedy.tammeleht@laane.pol.ee
22 Märts 2007
  Kommentaarid