Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Keskkonnaministeeriumi eelinfo 9.-15. aprillini

Esmaspäeval, 9. aprillil algusega kell 13 toimub Jõgevamaa omavalitsuste aktiviseerimiskeskuses (Voore küla, Saare vald) Kullavere jõe ökoloogilise seisundi parandamise keskkonnamõjude hindamise programmi avalik arutelu.

Lisainfo:
Ele Liivamägi,
Jõgevamaa keskkonnateenistuse veespetsialist
776 2417

Kolmapäeval, 11. aprillil külastavad Keskkonnaministeeriumi Tallinna koolide geograafiaõpetajad, et tutvuda keskkonnateabe keskusega, arutada keskkonnahariduse teemadel ja rääkida Tallinnas asuvatest looduskaitsealadest ja säästvast arengust.

Lisainfo:
Kersti Kikkas,
Keskkonnaministeeriumi keskkonnateabe keskuse peaspetsialist
626 0705

Kolmapäeval, 11. aprillil avab Eesti Loodusmuuseum näituse "Aastaringselt haljas", mis annab ülevaate Eesti looduslikest igihaljastest taimedest. Näitus on avatud 27. maini.

Lisainfo:
Loore Ehrlich,
näituse kuraator
513 6023

Kolmapäeval, 11. aprillil algusega kell 11 korraldab Riikliku Looduskaitsekeskuse Põlva-Valga-Võru regioon Taheva sanatooriumis infopäeva poollooduslike koosluste hooldamisest ja rahastamisest Koiva-Mustjõe maastikukaitsealal. Kavas on tutvustada lamminiitude taimestikku, loomastikku ja nende elupaiganõudeid ning lamminiitude hooldamise kogemusi Alam-Pedjal, Soomaal ja Koiva-Mustjärve maastikukaitsealal. Oodatud on Koiva-Mustjõe maastikukaitseala maaomanikud.

Lisainfo:
Jaanus Tanilsoo,
Riikliku Looduskaitsekeskuse Põlva-Valga-Võru regiooni spetsialist
528 2898

12.-13. aprillini toimub Tallinnas Läänemeremaade Nõukogu tuuma- ja kiirgusohutuse töögrupi järjekordne kohtumine, kus arutatakse kiirgusohutusega seonduvaid aktuaalseid küsimusi.

Lisainfo:
Marle Lust,
Kiirguskeskuse direktor
66 03335
517 4220

Neljapäeval, 12 aprillil algusega kell 15 korraldab Riikliku Looduskaitsekeskuse Põlva-Valga-Võru regioon Haanja Rahvamajas infopäev maaomanikele, kus selgitatakse niitmise toetamist Haanja looduspargis. Kavas on tutvustada poollooduslike koosluste hooldamise nõudeid ja toetuse saamise tingimusi ka üldiselt.

Lisainfo:
Jaanus Tanilsoo,
Riikliku Looduskaitsekeskuse Põlva-Valga-Võru regiooni spetsialist
528 2898

Laupäeval, 14.aprillil algavad Järvamaa keskkonnateenistuses noorjahimeeste kursused. Kõik jahitunnistuse taotlejad peavad läbima 56-tunnise koolituse, mis koosneb nii teoriast, õppustest kui ka laskekatsetest. Koolitus lõpeb eksami ja laskekatsega. Kursused viib läbi keskkonnateenistus koostöös Järvamaa Jahindusklubiga.

Lisainfo:
Aleksander Siimenson,
Järvamaa keskkonnateenistuse jahinduse ja kalanduse peaspetsialist
384 8682

Eelinfo koostas:
Manuela Pihlap,
Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja
626 2908, 5625 0398
09 Aprill 2007
  Kommentaarid