Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Brides in Bloom esitleb uut plaati

Brides in Bloom esitleb uut plaati

Eesti noore põlvkonna üks tugevamaid rockbände Brides in Bloom
on valmis saanud järjekorras teise EP´ga, mis kannab nime "Love Criminal". Kuueloolisel plaadil kõlavad fännidele juba tuttavad lood "Believe" ja eestikeelne raadiosingel "Tuleb ette" ning uut varem kuulmata loomingut.

Brides in Bloomi esimene EP "No Excuses" (2005) on saanud teenitud tähelepanu osaliseks ja jõudnud raadiojaamadesse Baltikumis, Soomes ja Ameerikas. Uus EP "Love Criminal" on ansambli sõnul samm edasi kõrgemale tasemele. Brides in Bloomi arenenud kõlapilt on tuntav sellistes palades nagu Fall From Grace, The Long Goodbye ja Love Criminal, mis on ühtlasi ka ansambli järgmine rahvusvaheline singel.

Plaadi tegemisele on kaasa aidanud Eesti tunnustatud produtsendid Kristo Kotkas ja Johannes Lõhmus, samuti ansambli esimene trummar Kaarle Kannelmäe ning Soome produtsent Aksu Hanttu.

Oma õla plaadi valmimisele on alla pannud City Casino ja Hasartmängumaksu nõukogu.

18. aprillil esineb Brides in Bloom uue plaadi lugudega Raadio kahe saates R2 live. EP esitluskontsert toimub laupäeval 21. aprillil klubis Rock Cafe, kus samas oma debüütalbumit presenteerib ansambel HND.


"Love Criminal" (EP, 2007)

lugude nimistu:

1. Fall From Grace
2. Love Criminal
3. Believe
4. The Long Goodbye
5. The Ride (acoustic)
6. Tuleb Ette

foto:
www.bridesinbloom.ee/press

lisainfo:
www.bridesinbloom.ee
www.myspace.com/bridesinbloom


Martti Leetsar
+3725099603
bib@bridesinbloom.ee
11 Aprill 2007
  Kommentaarid