Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President teeb visiidi Raplamaale

President Arnold Rüütel ja proua Ingrid Rüütel on selle nädala kolmapäeval ja neljapäeval töösõidul Rapla maakonnas.

Ringsõidu esimesel päeval tutvub riigipea Raplamaad läbiva Tallinna-Riia arengukoridoriga. President külastab Kohila, Rapla ja Kehtna ettevõtteid ning Hagudi ja Käru põhikooli. Pr Rüütel saab samal ajal ülevaate elukestvast õppest Kohila koolituskeskuses ja Rapla huviharidusest. Kohilast Hagudisse sõidavad president ja pr Rüütel rongiga. Õhtul osalevad nad külapeol Valtu seltsimajas.

Töövisiidi teine päev möödub Märjamaa piirkonnas, tutvudes sealsete ettevõtete ja omavalitsuse probleemidega. Hiljuti ühinesid Märjamaa alev ning Märjamaa ja Loodna vald üheks omavalitsusüksuseks.

Pr Rüütel kohtub Varbola ja Russalu külaseltsi liikmetega ning külastab Märjamaa rahvamaja ja näitleja Anne Reemanni kodutalu.

Neljapäeva lõunaks jõuab president Vigala valda, et tutvuda Rohelise Energia projektiga ning tehnika- ja teeninduskooliga. Sillaotsa talumuuseumis tutvub riigipea lisaks väljapanekule kohalike väikemuuseumide ja maapiirkondade turismiarenduse probleemidega ning osaleb leivateol. Õhtul väisab president Kaitseliidu kooli Alu mõisas.
14 Jaanuar 2003
  Kommentaarid