Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tallinna Tehnikakõrgkooli Logistikasminar 2007

Tallinna Tehnikakõrgkooli logistikaseminar keskendub inimkapitali hetkeseisule

Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilaste korraldamisel algab homme Pärnus kahepäevane rahvusvaheline logistikaseminar "Inimkapitali hetkeseis ja võimalused" - "The Workforce matters", mis keskendub olemasoleva inimkapitali potentsiaali maksimaalsele realiseerimisele.20.-21. aprillil Pärnu hotellis Strand aset leidva, arvult juba kaheksanda logitikaseminari korraldajateks on TTK 3. kursuse logistika õppekava üliõpilased koostöös Spinno projektiga. Seminaril jagavad teadmisi ja kogemusi lektorid Soomest, Rootsist, Taanist, Venemaalt, Šveitsist ja Eestist.Tööjõud on strateegiline vara ja ühtlasi oluline tulevikuküsimus. Eestis on tööpuudus selgelt asendunud tööjõupuudusega, millega peavad rinda pistma ka logistikasfääri ettevõtted. Piiratud tööjõuressursiga olukorras muutub tähtsaks selle efektiivne kasutamine, juhtimine ja arendamine.Kuidas arendada olemasolevat inimkapitali? Missugust töötajat soovib näha tööandja? Kas me liigume tasemepõhiselt õppekavalt protsessipõhisele ning kas sellel ristteel on võimalik valesti minna? Kuidas suurendada koostööd ettevõtete ja kõrgkoolide vahel? Nendele ja paljudele muudelegi küsimustele otsitakse seminaril vastust.


Seminari raames toimub ka minimess, kus ettevõtetel ja organisatsioonidel on võimalus end tutvustada ja praktikavõimalusi pakkuda. Seminari teisel päeval viiakse läbi töögrupid, mis aitavad lahendada praktilisi küsimusi.Igal aastal toimub logistikaseminar erinevates Eesti piirkondades, et käsitleda regionaalseid probleeme ja valupunkte ning tutvustada Eestit ja aidata kaasa regionaalsele arengule. Eelmisel aastal Jõhvis oli keskseks teemaks Hiina transiit.


Rahvusvaheline logistikaseminar on ainulaadne selle poolest, et ürituse läbiviijateks on tudengid. Seminari võtme-eesmärkideks on infovahetus viimastest uudistest globaliseeruvas ärimaailmas, koostöövõimaluste otsimine ja tutvuste arendamine. Seminari osalejateks on tudengid, ettevõtjad, õppejõud ja logistikahuvilised erinevatest riikidest. Seminarile on registreerunud ligi 300 osalejat.


Logistikaseminari kava koduleheküljel www.logistikaseminar.ee

Täiendav info

Rennat Alamets

Logistikaseminar 2007 projektijuht

55630254
19 Aprill 2007
  Kommentaarid