Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Eesti Televisioon levib õhu kaudu digitaallevis

Eesti Televisioon levib õhu kaudu digitaallevisAlates neljapäevast levib Eesti Televisiooni programm õhu kaudu digilevis. Vaatajale tähendab see paremat pildikvaliteeti ning suuremat mugavust. ETV levib digieetris tasuta. Televaataja saab näha ETV-d, kui ta on soetanud endale digiboksi.Digipilti näeb täna hinnanguliselt järgmistes piirkondades: Tallinnast 80 kilomeetri raadiuses, Valgjärve telemastist 80km raadiuses, Pärnust 60km kaugusel ning lähinädalail lisandub ala Koeru telemastist 70km kaugusel. 2007. aasta lõpuks peaks enamus Eestist olema kaetud maapealse digi-TV signaaliga.Euroopa Komisjoni soovitusel läheb kogu Euroopa Liit aastaks 2012 üle digitaallevile.

ETV juhatuse esimehe Ainar Ruussaare sõnul ei too see kaasa mitte ainult parema pildi-ja helikvaliteedi vaid tulevikus võimaluse koostada endale ise teleprogramm ning kasutada interaktiivseid lisasid, valida saadetele tiitreid, vaadata mitut saadet korraga ja suhelda saatejuhtidega. Samuti loob see võimaluse eestikeelsete kanalite arvu kasvule. Digitaalplatvormile üleminek annab võimaluse avada lähiaastatel ETV teine kanal, mis tähendab eestikeelsete saadete mahu kahekordistumist ning suuremat valikuvõimalust vaatajale.Infot digibokside tehniliste tingimuste ja leviala kohta saab AS Leviralt telefonil + 372 680 4000.
Ester Mägi
ETV kommunikatsioonijuht
6284050, 5218013
ester.magi@etv.ee

www.etv.ee

www.etv24.ee

www.etvpluss.ee
20 Aprill 2007
  Kommentaarid