Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Maavalitsus ja spordikeskuses korraldavad tervisemessi

Maavalitsus ja spordikeskuses korraldavad tervisemessi

Lääne-Viru Maavalitsus koos Rakvere spordikeskusega korraldavad 24.mail kell 11.00-16.00 Rakvere spordihallis (Kastani 12) tervisemessi, eesmärgiga anda teada elanikele erinevatest tervise hoidmise, taastamise ja kaitsmise võimalustest.
Messikülastajail on võimalik tutvuda erinevate firmade pakutavate kaupade ja teenustega. Messil tutvustatakse mitmesuguseid tervise tugevdamise meetodeid ja võimalusi.
Messile on juba registreerunud loodustoodete, tehnilisi abivahendeid väljastavad, spordi- ja tervisekaupade pakkujad, sanatooriumid, spaad, turismitalud, aga ka mitmekesiseid treeninguvõimalusi pakkuvad spordikeskused, -koolid ja huviklubid, samuti tervislike toitude ja toiduainete pakkujad. Kohalikud omavalitsused tutvustavad kohalikke võimalusi tervisespordiks.
Firmad, kes veel soovivad oma tooteid tutvustada, saavad registreeruda kuni 27. aprillini telefonil 32 58 033 (Olga Boitsov); 32 58 042 (Tiiu Kuus) või e-posti aadressil olga.boitsov@l-virumv.ee .

Info Olga Boitsov,
maavalitsuse tervisedenduse spetsialist
23 Aprill 2007
  Kommentaarid