Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ESS Pärnu VK vankumatu edu

Pärnu Rabahallis said kokku vanad tuttavad ESS Pärnu VK ja Milstrand. Pärnakad kinnitasid taaskord oma kindlat üleolekut, alistades vastase 3:0. Geimides anti viimsilannadele vastavalt 19, 21 ja 23 punkti.

Tallinnas kohtusid TPÜ ja Audentese SK naiskonnad. 3:0 mänguvõit läks võõrsil mänginud Audentese SK naiskonnale. Kuigi geimide algustes läks juhtima TPÜ suutsid Audentese Spordikooli tüdrukud end koguda ning geimi lõppudes otsustavamalt mängida. Kõik geimid lõppesid tulemusega 25:21.

Alumisest kolmikust olid täna mänguhoos TÜ Sylvester ja Viljandi Metallitööstus/Volle. Viiegeimises pallilahingus läks raske võit mulgimaa
neidudele. Kaks esimest geimi lõppesid seisul 25:23, kuid esimese neist võitis Tartu ja järgneva Viljandi. Mängu pikimaks geimiks kulgenud kolmas geim sai lõpplahenduse numbritega 27:25 Viljandi Metallitööstus/Volle kasuks. Eelmises geimis saadud kaotus ei heidutanud tartlannasi, kes suutsid võita neljanda geimi 25:23. Otsustav geim läks siiski 15:11 Viljandi Metallitööstus/Vollele.

Hetke tabeliseis: võite kaotusi punkte