Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Algab projektikonkurss avatud noortekeskustele

Algab projektikonkurss avatud noortekeskustele

Lääne-Viru Maavalitsus kuulutab välja Lääne-Viru maakonna avatud noortekeskuste projektikonkursi.
Avatud noortekeskuste projektikonkursi korraldamise eesmärgiks on aktiviseerida noorsootööd kohaliku omavalitsuse tasandil.
Projektide teemadeks võivad olla kõik noorsootöö valdkonnad (välja arvatud noorte püsi- ja projektlaagrid ning rahvusvaheline koostöö). Maakondlikeks prioriteetideks on projektid, mille sisuks on arendav tegevus noortekeskustes või noortekeskustega seonduv töö.

Avatud noortekeskuste projektikonkursil läheb seekord jagamisele 152 200 krooni. Positiivse otsuse korral peaksid noortekeskused toetuse kätte saama juunikuu jooksul.
Projektid palume esitada 21.maiks k.a Lääne-Viru Maavalitsusele (Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere, kontaktisik Mari Vaher, tel 32 58 035).

Projektikonkursil saavad toetust taotleda avatud noortekeskused, noorsootööühingud ja noorsootöötajate ühingud.
Käesoleva projektikonkursi mõistes on avatud noortekeskus juriidilise isiku asutus või juriidilise isiku asutuse struktuuriüksus, mis kasutab avatud noorsootöö meetodit, on tegutsenud konkursi väljakuulutamise hetkeks vähemalt kolm kuud, kus on olemas vastutav noorsootöötaja ja ruumid ning keskus on avatud noortele vähemalt 20 tundi nädalas.
Projektikonkursi mõistes nimetatakse noorsootöö ühinguks noorsootöö asutuste või noorsootöötajate ühingut. Käesoleva projektikonkursi mõistes nimetatakse noorsootöö asutuste ühinguks mittetulundusühingut, mille liikmeteks on noorsootöö asutused "Noorsootöö seaduse" § 2 p 4 mõistes.
Käesoleva projektikonkursi mõistes nimetatakse noorsootöötajate ühinguks mittetulundusühingut, mille liikmetest vähemalt kaks kolmandikku on noorsootöö-alase või sellele lähedase tasemehariduse omandanud praktiseerivad noorsootöötajad ja mille põhieesmärgiks on noorsootöötajate ja/või noorsootöö arendamine.

Info Mari Vaher
Noorsootöö spetsialist
32 58 035
25 Aprill 2007
  Kommentaarid