Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
E-valitsemise akadeemia nõukogu valis direktori ja kinnitas 2003. aasta tegevuskava

Tänasel e-valitsemise akadeemia nõukogu koosolekul valiti akadeemia direktoriks Ivar Tallo, samas otsustas nõukogu ka e-valitsemise akadeemia 2003. aasta õppeprogrammi, võimalikud õpperühmad, uurimisteemad ning konverentside korraldamise.

E-valitsemise akadeemia on riiklike info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate (IKT) arengu- ja uurimiskeskus, mille eesmärgiks on koolitada avalikke teenistujaid SRÜ-st, Kesk- ja Ida-Euroopast ning Aasiast. Projekti koordinaatoriks on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi riigi infosüsteemide osakond ja läbiviijaks Eesti Informaatikakeskus.

Seni on edukalt läbi viidud koolitused Kõrgõzstani, Azerbaidzaani, Tadzikistani, Sri Lanka, Albaania, Bulgaaria ja Kasahstani info- ja kommunikatsioonitehnoloogiate ametnikele. Sel nädalal koolitab akadeemia Usbekistani ametnike. Aastas on plaanitud 8-10 analoogse koolituse korraldamine, kokku ligi 400-le inimesele kolme aasta jooksul. Koolitused toimuvad seminaride, diskussioonide, ümarlauaarutelude ja -loengute ning Eesti riigiasutustesse ja firmadesse tehtavate tutvumisvisiitidena.

E-valitsemise akadeemia nõukokku kuuluvad: Arvo Ott Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi riigi infosüsteemide osakonna juhataja, Linnar Viik IT Kolledžist, Yuri Misnikov ÜRO Arenguprogrammist, Bratislavast ja Jevry Celichowski Avatud Ühiskonna Instituudist.

Täpsem informatsioon e-valitsemise akadeemiast asub pidevalt uueneval veebilehel aadressil http://www.ega.ee.
01 Aprill 2003
  Kommentaarid