Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi Presidendi Kultuurirahastult noore kultuuritegelase preemia

Sihtasutus Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu kuulutas välja konkursi noore kultuuritegelase preemia taotlemiseks. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 5. mai 2003.

Preemia 40 000 krooni on mõeldud 35-aastasele või nooremale Eesti päritolu kultuuritegelasele, kelle kunstilised saavutused on leidnud laialdast tunnustust või kelle looming ning kunstiline tegevus on oluliselt kaasa aidanud Eesti ja tema kultuuri tutvustamisele maailmas.

Kandidaate võivad esitada nii taotlejad ise, nende juhendajad, õpetajad, tööandjad jt, samuti kultuurirahastu nõukogu liikmed. Kandideerimiseks tuleb esitada kirjalik avaldus koos isikuandmete ja lühikese elulooga (nimi, aadress, haridustee, tööalane tegevus); loomingulise tegevuse kirjeldus; vähemalt kahe tunnustatud kultuuritegelase või loomeliidu ja ühe tunnustatud kultuuritegelase soovitus. Kõik preemia taotlemisega seotud dokumendid tuleb saata Vabariigi Presidendi Kultuurirahastule (Weizenbergi 39, 15050 Tallinn).

Preemiat antakse välja kord aastas kevadel ja seda rahastab kultuurirahastu nõukogu liige Toomas Luman.
01 Aprill 2003
  Kommentaarid