Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV Live’i järjekordne esineja on Hedvig Hanson

ETV Live’i järjekordne esineja on Hedvig HansonHedvig Hanson tähistab oma kümnendat tegevusaastat Eesti jazzis piduliku ja samas südamliku kontserdiga sarjas ETV LIVE, kus esitab oma lemmiklaule Eesti heliloojatelt (Naissoo, Kikerpuu, Soontak, Podelski, Pedersen, Vain jt.). Kontserdi esimeses osas saadavad lauljatari Andre Maaker, Mihkel Mälgand, Petteri Hasa, Siim Aimla ja Abdissa 'Mamba' Assefa. Kontserdi teises osas laulab Hedvig Hanson koos Estonian Dream Big Bandiga.

Tunderikas kontsert “Tule mu juurde” sobib muusikaliselt suurpäraselt maikuise õitseajaga. Kontsert on kahes osas ja kestab koos vaheajaga 2 tundi. "ETV Live" on kontserdisari, mille eesmärgiks on jäädvustada tipplauljate helilooming ja live-esinemine, pakkudes nii helis kui pildis eksklusiivset meelelahutust. Iga saate keskmes on spetsiaalselt televisioonile korraldatud livekontsert ühe muusiku ja tema saateansambliga, milles esitatud palade vahele põimitakse intervjuukatkeid - ehkki publik näeb kontserti ja ühtlasi ka telesaate sündi, vürtsitatakse valmivaid saateid hiljem intervjuudega artisti elust ja loomingust. Sari "ETV Live" on jääduvastanud järgmiste artistide kontserdid: Maarja, Noorkuu, Tanel Padar & The Sun, Ultima Thule, Lauri Saatpalu & Kate.Kontserdid toimuvad esmaspäeval, 21. mail kell 19 Tartu Vanemuises, ning teisipäeval 22. mail kell 19 Tallinnas KUMU auditooriumis.

Toomas Luhats

ETV pressiesindaja

5155005

toomas.luhats@etv.ee

www.etv.ee

www.etv24.ee

www.etvpluss.ee
18 Mai 2007
  Kommentaarid