Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV seab valitsuskoalitsiooni vastamisi televaatajatega

Eesti Televisioon toob täna õhtul ekraanile “Foorumi” erisaate, kus koalitsioonisaadikud seisavad 45 minuti vältel vastamisi televaatajate küsimustega.

Nüüd, kus valitsusliit on avalikustanud oma koalitsioonilepingu, on inimestel tekkinud hulgaliselt küsimusi leppes sisalduvate põhimõtete kohta. Rahvustelevisioonina on meie kohuseks tuua rahvas ja võim üksteisele lähemale ning pakkuda rahvale võimalus küsida oma küsimus otse poliitikult.

“Foorumisse” on lubanud tulla Rahvaliidu põllumajandusministri kandidaat Tiit Tammsaar, Reformierakonna majandus- ja kommunikatsiooniministri kandidaat Meelis Atonen ning Res Publica eestseisuse ja Riigikogu liige Indrek Raudne.

Keskpäevase seisuga oli saate automaatvastajale, E-posti aadressile ja ETV kodulehele saabunud üle 40 küsimusi. Tahame teha endast parima, et suurem osa neist saaks täna õhtul ka vastuse.

Saade “Foorum” algab täna kell 19.40. Televaatajate küsimusi vahendab poliitikutele Raivo Suni.
08 Aprill 2003
  Kommentaarid