Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tööturuameti peadirektor osaleb Iirimaal tööturuasutuste kohtumisel

Tööturuameti peadirektor Mati Ilisson ja välissuhete ja teabe osakonna juhataja Alice Lugna osalevad 9. - 11. aprillil, Iirimaa Tööturuameti kutsel, Iirimaal toimuval kolmepäevasel kohtumisel "EL-i liitumiseks ettevalmistamine."

Kohtumise käigus määratakse Eesti ja Iirimaa tööturuasutuste vahelise koostöö edasised suunad. Lisaks tutvustatakse Iirimaa tööturu olukorda ja kogemusi tööpuuduse vähendamisel. Oluline osa kohtumisest on pühendatud Euroopa töövahendussüsteemile EURES. Iirimaa tööturuasutused annavad ülevaate, Iirimaal juba toimiva ja Eestis loomisjärgus oleva, riigi tööotsimisportaali võimalustest.

Kohtumine toimub Euroopa Komisjoni poolt algatatud tööturuasutuste kahepoolse koostööprogrammi raames. Koostööprogrammi eesmärgiks on tagada kandidaatriikidele igakülgne toetus EL-ga liitumisel. Eesti Tööturuametil õnnestus läbirääkimiste tulemusena saada partnerriigiks Iirimaa, kus on tehtud suuri edusamme tööpuuduse vähendamisel ning riigi üldise majandusliku olukorra parandamisel.
08 Aprill 2003
  Kommentaarid