Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Naisliit kutsub esitama kandidaate Aasta Ema tiitlile

Maikuu teisel pühapäeval, tänavu 11. mail on emadepäev ja Eesti Naisliidul on tavaks sellel päeval omistada ühele tublile eesti naisele Aasta Ema tiitel, mis koos kunstnik Tiiu Aru tehtud hõbeprossiga antakse üle "Estonia" teatri kontserdisaalis.

Aasta Ema tiitli kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik, kelle perekonnas kasvab või on üles kasvatatud vähemalt kaks last. Aasta Ema peab olema ka oma ametis pädev, tunnustatud ja tähelepanu vääriv. Sõnaga — Aasta Ema peab olema austust vääriv eesti naine, kellel eduka töö kõrval on jagunud samavõrra tähelepanu, hoolt ja armastust ka oma perele.

1998. aastal valiti Aasta Emaks ajalooprofessor ja nelja lapse ema Sirje Kivimägi, 1999.a. Tartu Ülikooli õppejõud (doktor), kahe lapse ema Tiina Talvik, 2000.a. nelja last kasvatav teenindustöötaja Krista Tomberg, 2001.a. Kunda I Keskkooli inglise ja soome keele õpetaja, viie lapse ema Katrin Reimus ja 2002.a. kolme lapse ema, Mikitamäe vallavanem Inara Luigas.

Kandidaatide esitamist Aasta Ema tiitlile ootame nii organisatsioonidelt kui üksikisikutelt. Ettepanekuid kandidaadi lähema tutvustuse ja selle valiku põhjendustega ootab Naisliit hiljemalt 1. maiks aadressil: Eesti Naisliit, M. Siimpoeg, Vilde tee 68 - 24, 13421 Tallinn.
08 Aprill 2003
  Kommentaarid