Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Tartus tuleb noorte korvpalliturniir "Meiega Meistriks"

Erkmaa korvpallikool korraldab 2.-3. juunini Tartus rahvusvahelise korvpalliturniiri "Meiega Meistriks".

Esmakordselt toimuval turniiril osalevad 1998. aastal ja hiljem sündinud poiste võistkonnad Eestist, Lätist ja Leedust. Kaasa teevad Erkmaa KK (Tartu), SK Altius (Tallinn), Rapla KK (Rapla), Riga BS, Cesis (mõl. Läti) ja Panevezys (Leedu).

Korvpalliturniiri "Meiega meistriks" eestvedaja, Erkmaa korvpallikooli juhataja Aivo Erkmaa avaldas lootust, et sellest võistlusest saab Tartus iga-aastane ja pikkade traditsioonidega jõuproov.

"Soovime turniirist kujundada tugevatasemelise rahvusvahelise turniiri, mis jääb kestma aastateks," lausus Aivo Erkmaa, kes tundis heameelt asjaolust, et tema läinud sügisel tööd alustanud korvpallikooli õpilastel õnnestub juba esimesel treeninguaastal oma hetkevõimeid lähinaabrite Läti ja Leedu eakaaslastega võrrelda. "Oluline on hakata nendega kohe algusest peale sammu pidama ning mitte maha jääda," lisas ta.

Olgu märgitud, et Erkmaa korvpallikooli korraldusel peetakse ka Eesti ühte pikemaajaliste traditsioonidega, Lääne-Virumaal tänavu kevadel juba 19. korda toimunud Lurich Cup noorte korvpalliturniiri.

"Meiega meistriks" noorte korvpalliturniiri peatoetaja on AND1, õla panevad alla samuti Tartu linn, Tartu kultuurkapital, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu nõukogu, Kroonpress, Ruut Disain, Terve Maja, Fermacell.
-------------------------------------------------------

MTÜ Erkmaa Korvpallikool

Jalaka 52-1, 50109 Tartu

tel: +372 504 8565
fax: +372 734 3913

e-post: info@erkmaakorvpallikool.ee
http://www.erkmaakorvpallikool.ee

23 Mai 2007
  Kommentaarid