Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Populaarne telesaade Laulge kaasa alustab kaheksandat hooaega

Populaarne telesaade Laulge kaasa alustab kaheksandat hooaega


Laulge kaasa 8. hooaeg alustab salvestustega laupäeval 26.mail. Samal õhtul on ETV ekraanil ka Toronto I erisaade, mis tehtud 24. veebruaril Kanadas. Seitse aastat ühislaulmist kinnitab, et rohkem kui miski muu – ühendab eestlasi muusika.Sellel hooajal on uued kohad ja uued laulud, lauljaidki on uusi. Loomulikult on kaasas rahva lemmiklauljad ja ansamblid – Gerli Padar, Karavan, Jassi Zahharov, Blacky, Anne Veski jne. ja neidki, kes esimest korda meie üritustel: Nele - Liis Vaiksoo ja Supernova.Võttegrupis on ikka vanad tuttavad: Salvestuste saatemuusika - Henn Rebane, Tiit Saluveer ja Are Jaama. Re˛issöör Jaanus Nõgisto, helire˛issöör Priit Kuulberg, produtsent Valdur Sepp ja saatejuht Reet Linna. Ning loomulikult tuhanded laulusõbrad, kellega koos sünnib telesaade Laulge kaasa.ETV ekraanil jõuavad saated nagu ikka laupäeva õhtuti ja seda hilissügiseni. Kõik see saab võimalikuks tänu kohalikele omavalitsustele ja sponsoritele.Esimesed salvestused:

L: 26.05 kell 12.00 Kaiu Põhikooli staadionil, Raplamaa - Gerli Padar ja Siiri Sisask

L: 26.05 kell 18.00 Uhtna külaplatsil, Sõmeru v, Lääne - Virumaa - Anne Veski

P: 27.05 kell 12.00 Eesti Vabaõhumuuseumis, Jüri-Jaagu talu õuel, Rokka Al Mare, Untsakad ja Leigarid (sissepääs muuseumi piletiga)

P: 27.05 kell 18.00 Saku Pruulikoja ees, Harjumaa - Koit Toome ja ans. MERLTule sinagi, käivitame kaamerad iga ilmaga ja tasuta!

Lisateave: www.laulgekaasa.ee

Valdur Sepp, produtsent tel. 51 37977

Reet Linna, saatejuht tel. 50 96999
23 Mai 2007
  Kommentaarid