Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Täna ETV Spordifookuses kell 20.05

Tänases Spordifookuses algusega kell 20.05 käsitletakse esimeses saateosas, vestlusringis, treeneritega seotud küsimusi. Saatejuht Marko Kaljuveer uurib saatekülalistelt, omal ajal korvpalli-Kalevi tippu viinud Jaak Salumetsalt ja judotreener Jaan Lutsarilt, milline on olukord Eesti spordis treenerite osas: kas treenerid on väljsasurev nähtus ja millised süsteemid peaksid treenereid juurde tootma; millised on treenerite võimed ja oskused ning kus ja kuidas treenereid koolitada?

Teises saateosas jätkab Lembitu Kuuse eelmises saates alustatud teemat Audentese Spordikoolist. Uuritakse, keda Audenteses koolitatakse ning kas Eesti praegustele tippudele on sirgumas spordikoolist väärilist järelkasvu.

Kolmandas saatelõigus vaatleb Helar Osila Eesti koondise esiründaja Andres Operi karjääri arengut viimase paari aasta lõikes. Küsitakse, mille taha on jäänud järgmine samm karjääriredelil - siirdumine mõnesse Euroopa tippklubisse.
08 Aprill 2003
  Kommentaarid