Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
RANNAVÕRKPALL: Kais ja Vesik mängivad Moskva EM-etap i finaalis

Kais ja Vesik mängivad Moskva EM-etapi finaalis

Rannavõrkpallurid Kristjan Kais ja Rivo Vesik võitsid tulemusega 2:1 Moskva Euroopa Meistrivõistluste etapi poolfinaalis Saksamaa paari David Klemperer ja Eric Koreng ning mängivad homme finaalis.

Kohtumise avageimis jäid eestlased taha 4:8, kuid mängisid edasi väga kindlalt ning võtsid veenva 21:15 võidu. Teine geim algas punkt-punkti heitluses, kuid 15:13 eduseisus anti vastastele viis punkti järjest ning geim läks tulemusega 21:18 sakslastele. Otsustav kolmas geim kuulus Eesti esipaarile 15:9, eriti kindlalt tegutseti viimaste punktide mängimisel.

Homses finaalis minnakse vastamisi jällegi Saksamaa paariga - vaid võite on turniiril tunnistanud lisaks eestlastele valitsevad Euroopa meistrid Julius Brink ja Cristoph Dieckmann.