Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Parex Pank tõstab tänasest hoiuste intressimäärasid

Parex Pank tõstab tänasest hoiuste intressimäärasidSeoses baasintresside tõusuga pankadevahelisel turul tõstab Parex Pank tänasest tähtajaliste Eesti krooni, euro ja USA dollari hoiuste intressimäärasid. Üheaastase tähtajalise houise intressid on nüüd EEK 4.50% ja EUR 4.50%, USD 5.50%.Hoiuste intressimäärad tõusid kuni 0.30 protsendipunkti võrra. Kuuekuuliste Eesti krooni, euro ja USA dollari hoiuste intressimäärad tõusid kuni 0.20 protsendipunkti ning on nüüd vastavalt krooni- ja eurohoiusel 4,30 ja dollarihoiusel 5,50 protsenti.Viimati muutis Parex Pank tähtajaliste hoiuste intressimäärasid tänavu aprillis.Lisainformatsioon Parex panga kodulehel www.parex.ee <http://www.parex.ee/> või telefonil 770 0000.

Parex bankа Eesti Filiaal avati 2004. aasta augustis. Alates aastast 2001 tegutses Tallinnas Parex banka esindus. Parex Pank on Eestis tegutsev äripank, kuid panga poolt pakutavad teenused on võrreldavad teiste pankade äriklienditeenustega, olles seejuures paindlikumad ja personaalsemad. Parex Pank on Läti Parex banka Eesti Filiaal. Parex Pank pakub oma klientidele kõiki ärikliendi teenuseid: investeerimis- ja arvelduslaene, liisingut ja faktooringut, arvelduskontode teenindamist, siseriiklikke ja rahvusvahelisi makseid, valuutavahetust, tähtajalisi hoiuseid, väliskaubanduse finantseerimisega seotud tooteid ja teenuseid ning internetipanga teenuseid.

Parex banka on üks suurimaid Läti kommertspanku, mis aktivate suuruse poolest (3 miljardit eurot) kuulub Baltimaade nelja suurema panga hulka. Parex banka pakub oma klientidele integreeritud teenuseid sellistes valdkondades nagu krediteerimine, pangakaardid, liising, aktivate haldamine ja väärtpaberitega kauplemine. Parex bankal on esindusi, filiaale ja tütarettevõtteid 15 riigis üle maailma, sealhulgas tütarpank AP Anlage und Privatbank AG Šveitsis ja Parex bankas Leedus. Parex banka on ainuke AmericanExpressi koostööpartner Lätis, kellele kuulub American Express kaartide emiteerimise õigus. Parex bankale on omistatud rahvusvahelised reitingud: Moody's Investors Service – Baa3, Fitch Ratings – BB+, Capital Intelligence – BBB-.Silvia Kübar

Monitooringujuht

<mailto:silvia.kybar@powerhouse.ee> silvia.kybar@powerhouse.ee

+37256269336
01 Juuni 2007
  Kommentaarid