Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUMI 16. NÄDALA EELINFO

15. aprillil osaleb Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tööstusosakonna töötaja Priit Kikas Standardikeskuse poolt korraldataval seminaril "Sissejuhatus standardimisse", kus teeb ettekannet teemal "Standardimine ja CE märgistus".

15.-16.aprillil on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tööstusosakonna töötajad Ago Pelisaar ja Mait Pärtel Soomes tutvumas sealse turujärelevalve ja vastavushindamise süsteemiga.

16. aprillil saabub Tallinnasse Itaalia delegatsioon, mida juhib transpordi-ja navigatsiooniminister hr Pietro Lunardi. Kell 15.00 kohtub hr Lunardi majandus- ja kommunikatsiooniminister hr Meelis Atoneniga. Minister Pietro Lunardi visiidi eesmärgiks on tutvustada Itaalia transpordivaldkonna prioriteete 1. juulil 2003.a algava Euroopa Liidu Itaalia eesistumise perioodil ning tutvuda Balti riikide valmisolekuga nende rakendamiseks.

17. aprillil toimub Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis paneeldiskussioon kõrgharidust, teadust ja innovatsiooni toetava infrastruktuuri kaasajastamise probleemile strateegilise lähtekoha ja detailse tegevuskava defineerimiseks. Paneeldiskussioonile on lisaks Eesti ekspertidele kutsutud väliseksperdid Jari Romanainen (TEKES) ja Enrico Deiaco (Technopolis, Rootsi). Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist osalevad Merike Kompus, Kitty Kubo ja Katrin Männik.

KONKURENTSIAMET

14.aprillil viibib Kanada-Ukraina-Balti majanduse koolitusprogrammi raames Konkurentsiametis õppevisiidil Ukraina Majandus- ja Eurointegratsiooniministeeriumi osakonnajuhataja Vyacheslav. Medvediev.

Lisainformatsioon:
Margit Mikk-Sokk
Konkurentsiameti nõunik
Telefon 6113 961
margit.mikk-sokk@konkurentsiamet.ee

ARK

15. aprillil kohtuvad Stockholmis ARK-i asedirektorid Rein Einer, Juhan Kaarpalu, Teo Saimre ning registri- ja infotöötlusosakonna juhataja Boris Põldre ja süsteemiadministraator Kristjan Põldre kolleegidega Rootsi autoregistrikeskusest Vägverket, et arutada 2004. aasta teisel poolaastal elektroonilise tahhograafi kasutuselevõtmisega seotud küsimusi. Veel on arutluse all sõidukite andmevahetuse käivitamine Eesti ja Rootsi vahel Euroopa Sõidukite ja Juhilubade Otsingusüsteemi (EUCARIS) kaudu.

Lisainformatsioon:
Veoola Pärismaa
Direktori abi
Telefon: 6201 202
veoola.parismaa@ark.ee


KREDEX

22. aprillil esineb KredExi ekspordivaldkonna juht Hiljar Kõiv ja äriklientide valdkonna juht Anti Talves Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Euroinfo Keskuse poolt korraldataval ettevõtjate infopäeval "Riiklikud ja EL toetusmeetmed ettevõtjatele". KredEx tutvustab ettevõtjatele pakutavaid laenutagatisi ning ekspordikindlustuse võimalusi. Üritus toimub Pärnus, Taastusravikeskus Estonia ruumides.

24. aprillil esineb KredExi ekspordivaldkonna juht Hiljar Kõiv Tartus, Eesti Metsatööstuse Liidu üldkogu koosolekul, kus ta tutvustab KredExi ekspordigarantiisid.
11 Aprill 2003
  Kommentaarid