Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kultuuriministeeriumi 22. nädala eelinfo

Esmaspäev, 28. mai

Kell 12.00 kohtub kultuuriminister Laine Jänes Euroopa Jalgrattaliidu asepresidendi Wojciech Walkiewicz'iga.

Kell 19.00 on minister ajalehe Postimees 150. aastapäevale pühendatud kontserdil ja vastuvõtul Estonia kontserdisaalis.

Kell 21.00 osaleb kultuuriminister Laine Jänes Tallinna Vanalinnapäevade ja teatrifestivali Tallinn Teater Treff avamisel Tallinna Raekoja platsil.

Asekantsler Piret Lindpere osaleb Euroopa Liidu liikmesriikide kultuurivaldkonna eest vastutavate kõrgemate ametnike mitteformaalsel kohtumisel. Üritus on ühendatud oma 60. aastapäeva tähistava Hollandi Festivali avamisega.
Lisainfo festivali kohta: www.hollandfestival.nl/119


Teisipäev, 29. mai

Kell 15.00 allkirjastab kultuuriminister Laine Jänes Ida-Virumaa liikumisharrastuse heade kavatsuste kokkuleppe. Kultuuriministeeriumi ja Eesti Olümpiakomitee eestvõttel sõlmitava liikumisharrastusleppe eesmärk on soodustada terviseedendust, luua paremad tingimused liikumisharrastuseks ja populariseerida rahvaspordiüritustel osalemist.

Muuseuminõunik Peeter Mauer võtab osa Eesti Rahva Muuseumi nõukogu koosolekust Tartus.


Kolmapäev, 30. mai

Kell 13.00 vastab kultuuriminister Laine Jänes Riigikogu infotunnis parlamendisaadikute küsimustele.

Kell 19.00 osalevad asekantsler Piret Lindpere ja teatrinõunik Tõnu Lensment 2006. aasta tantsuauhindade üleandmistseremoonial.


Reede, 1. juuni

Kultuuriminister Laine Jänes on visiidil Pärnumaal. Minister külastab linna ja maakonna kultuuri- ja spordiobjekte ning kohtub omavalitsusjuhtidega.
Lisainfo visiidi kohta: Kristjan Karis, ministri nõunik (628 2266, kristjan.karis@kul.ee)

Kantsler Siim Sukles võtab osa SA Tehvandi spordikeskus nõukogu koosolekust Otepääl.

Kirjandusnõunik Krista Ojasaar võtab osa Kirjandusmuuseumi Nüpli kevadkoolist, mille teema on sel aastal "Kuidas jutustada kirjanduse ajalugu?".
Kirjandusteadlaste kevadkool toimub juba 15. korda, sel korral keskendutakse kirjandusloos olevale kaanonile, kirjandusloole kui pragmaatilisele jutustamisaktile, selle adressaatidele ja eesmärkidele, kirjandusloole kui kunstilisele projektile jms küsimustele.

Kunstinõunik Helene Tedre osaleb kuni pühapäeva, 3. juunini Eesti Kunstiakadeemia restaureerimisteaduskonna IX kevadkonverentsil.

Kell 19.00 osaleb muusikanõunik Marko Lõhmus Erkki-Sven Tüüri ooperi "Wallenberg" esietendusel Rahvusooperis Estonia.Katrin Arvisto
Kultuuriministeeriumi pressiesindaja
628 2262; 511 3124
katrin.arvisto@kul.ee
www.kul.ee <http://www.kul.ee/>
25 Mai 2007
  Kommentaarid