Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
RANNAVÕRKPALL: Kais ja Vesik jõudsid Horvaatias pool finaali

Kais ja Vesik jõudsid Horvaatias poolfinaali

Kristjan Kais ja Rivo Vesik näitavad Horvaatias toimuval Zagrebi rannavõrkpalli maailmakarika etapil elu parimat mängu, jõudes kuuenda järjestikuse võiduga poolfinaali.

Viimati alistasid eestlased miinusringi kohtumises kindlalt 2:0 Kanada duo Mark Heese ja Ahren Cadieux, andes vastastele 43-minutilise kohtumise mõlemas geimis 17 punkti. Poolfinaalis lähevad Kais ja Vesik täna õhtul kell 18.00 vastamisi seni turniiril vaid võite tunnistanud maailma edetabeli kolmanda paariga Dmitri Barsuk ja Igor Kolodinski Venemaalt.