Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
JuhtimisAju aitab Regios juurutada töövaba päeva

JuhtimisAju aitab Regios juurutada töövaba päeva

Reedel, 20. veebruaril on JuhtimisAju telemäng külla kutsutud Regiosse, mille juhataja Teet Jagomägi palub võistkondadel mõelda Eestis seni tõeliselt innovatiivse idee teostamise üle.

Nii nagu Google'is või 3M'is, on ka Regios reegel, mille kohaselt võivad töötajad igas kuus võtta ühe "töövaba päeva", mille raames nad saavad palka, kuid tavapärases mõistes töökohustusi täitma ei pea. Sellel päeval lubatakse töötajatel tegeleda asjadega, mis neile endile huvi pakuvad ja rõõmu valmistavad. Algatuse eesmärk on võimaldada töötajatel seeläbi paremini luua uuenduslikke ja vahvaid asju, millest firmalgi kasu oleks.

Paraku on reaalsus selline, et enamik Regio töötajatest pole oma töövabu päevi seni eriti kasutanud. Niisiis asuvadki kaks tubli võistkonda asja uurima. Tuleb selgitada, et kas päeva järgi üleüldse vajadust on ja kui vajadus tõesti leitakse - siis kuidas algatust senisest paremini juurutada.

Kuna saade toimub Tartus, siis linna vaimu iseloomustab hästi, et võistlustulle asuvad akadeemilisust esindav Tartu Ülikooli Raamatukogu tiim koosseisus Martin Hallik, Olga Einasto ja Anneli Sepp ning tudengielu esindav Püssirohukeldri võistkond Priit Reiman, Kairit Reiman ja Arno Lainemäe. Vaata saadet ja aita neil ülesandele kaasa mõelda. Allpool on lühike tutvustav treiler.

JuhtimisAju telemäng otsib saatesarja teisigi omanäolisi organisatsioone ja eripalgelisi juhtimisülesandeid. Juhul kui leiad, et Sinu organisatsioonis tuleb rinda pista mõne huvitava teemaga, siis võta meiega ühendust: produtsent@juhtimisaju.ee . Juhul kui soovid soovid ise mängus võistelda, siis anna endast samuti teada produtsent@juhtimisaju.ee .

Treiler YouTube'is: http://www.youtube.com/watch?v=0_jevoUQadc
19 Veebruar 2009
  Kommentaarid