Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Stardib uus CD sari kodumaise muusika sõpradele „EESTI KULD JA EESTI SÜDA“

PRESSITEADE

19. veebruar 2009

Stardib uus CD sari kodumaise muusika sõpradele „EESTI KULD JA EESTI SÜDA“

Head uudised kodumaise muusika austajaile. Ilmuma hakkab uus (duubel/kolmikplaat) CD sari artistide kogumikega, kes on ja on olnud inimestele südamelähedased. Samast sarjast hakkavad ilmuma ka temaatilised nö. tähtsaid sündmusi tähistavad kogumikud.
Seeriast esimene duubelplaat ongi pühendatud Eesti Vabariigi aastapäevale ning kannab alapealkirja „MU ISAMAA ARMAS“.

Eestlased on läbi aegade olnud laulurahvas. Laul on saatnud rahvast aastatuhandete vältel, pakkudes seltsi üksikule korilasele, lohutust rahvale rasketel aegadel, julgustust sõdades ning lootust paremale tulevikule. Laul on väljendanud olemisrõõmu ning kinnitanud rahvuse vabadusiha ühislaulmistel esimesest laulupeost tänaseni. Laul teeb rinna rõõmsaks ka nüüd, kus meil on taas oma riik koos eestlasele armsate lipuvärvide ja sümbolitega. Laul avab hinge salasoovid ja ühendab tugevamini, kui ükskõik milline poliitiline jõud, sest muusikal on tohutu energeetiline, rahvahulki siduv jõud. Kuid laias maailmas võib meie tunnuslauluks olla ükskõik milline lihtne tuntud laul - seda oskavad ainult eesti keelt rääkivad inimesed. Ja need laulud kõlavadki ühistunnet luues nii kodus, kui kaugel võõrsil. Neid lauldakse ikka ja alati kuni püsib eesti keel. Usun, et aegade lõpuni.
Heldur JõgiojaMeelis Tõrv
19 Veebruar 2009
  Kommentaarid