Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
PRESSITEADE: Kreator soovib ohtralt vett

PRESSITEADE
19.02.09

KREATOR SOOVIB OHTRALT VETT

Pühapäeval 22. veebruaril jõuab klubisse Rock Cafe tuur "Chaos over Europe", mis toob lavale Saksa thrash-metal legendi KREATORI koos ansamblitega CALIBAN (Ger), ELUVEITIE (Sui) ja EMERGENCY GATE (Ger).

35-pealine tuuriseltskond, saabub Eestisse pühapäeva hommikul Lätist ja toob kaasa kogu kontserdiks vajamineva heli- ja valgustehnika. Korraldajalt on palutud bändidele ja tehnilisele personalile kolm toidukorda päeva jooksul.

Kreatori riietusruumi on palutud üht kasti Red Bulli, 2 kasti kvaliteetset õlut, 2 pudelit kvaliteetset punast veini, 10 liitrit mahla. Lisaks võileivamaterjale, kohvi, teed, jogurtit. Caliban on palunud oma riietusruumi 10 purki Red bulli, 2 kasti Becks õlut ning 2 pudelit punast veini; Eluveitie soovib 6 purki Red Bulli, kast õlut, pudel punast veini ning pudel viina; Emergency Gate vajadused piirduvad vaid 6 purgi Red Bulli, 1 kasti õlle ning 2 sidruniga. Samuti soovib kogu tuuriseltskond 35 liitri vett.

Kuigi tegemist on vanusepiiranguga kontserdiga tingituna sellest, et viimane esineja lõpetab oma etteaste vahetult enne südaööd, pakub kontserdi promooter BEM Agency kõigil alaealistel koos täiskasvanud saatjaga võimalust kontserti nautida. Selleks peaks alaealise saatja täitma vormi, mis on leitav aadressilt http://www.bem.ee/files/kreator_alaealine.pdf ja kindlasti selle kontserdile tulles ka kaasa võtma. Vormi on vajadusel võimalik täita ka kontserdipäeval kassas.

Piletid Kreatori kontserdile hinnaga alates 495 krooni on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Soodushinnaga pileteid on võimalik soetada Tallinnast kauplusest Lasering (Pärnu mnt), Rakveres kauplusest Musicbox (Põhjakeskus) ning Tartus kaupluses Liivamäe Muusikariistad (Munga tn).

Uksed Rock Cafesse avatakse 22. veebruaril kell 18.00 ja esimene bänd alustab 19.00.

"Chaos over Europe" kontserdi afterparty leiab aset klubis Tapper.

pildid:
http://www.bem.ee/press

Lisainfo:
Gunnar Viese
BEM Agency
gunnar@bem.ee


http://www.bem.ee
http://www.piletilevi.ee
http://www.kreator-terrorzone.de
http://www.calibanmetal.com
http://www.eluveitie.ch
http://www.emergency-gate.com
19 Veebruar 2009
  Kommentaarid