Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
VPK: President Ilves andis täna üle Tiigri Tegijate auhinnad

VABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI
PRESSITEADE
Tallinnas 20. veebruaril 2009


President Ilves andis täna üle Tiigri Tegijate auhinnad


„Eesti suurim vara on meie nutikad inimesed,“ ütles president Toomas Hendrik Ilves täna Tiigrihüppe SA aastakonverentsil Tiigri Tegijate auhindu üle andes.

„Ka ajaloos tagasi vaadates on Eesti edulood saavutatud läbi leidlikkuse, uute ideede ja nupukusega. Väike riik saab suureks läbi nõu, mitte läbi jõu,“ kõneles riigipea.

President Ilves, kes on ka Tiigrihüppe SA patroon, toonitas, et Eesti arengu määrab see, kas suudame teadusesse ja arendusse meelitada andekaid noori, ning lisas, et vajame siin uuenduslikku lähenemist kõigil tasanditel.

Tiigri Tegijate auhinnad said Alvo Aabloo Robootika MTÜ-st, Tartu Mart Reiniku Gümnaasiumi füüsikaõpetaja Enn Ööpik, Tallinna Tõnismäe Reaalkooli töö- ja tehnoloogiaõpetaja Juri Derõšev, Elva Gümnaasiumi matemaatikaõpetaja Kally Sild, Tallinna Reaalkooli töö- ja tehnoloogiaõpetaja Ahti Pent, Karin Pihl Tartu Linnavalitsuse haridusosakonnast, Kihnu vallavalitsus ning Ristiku Rõhikool.


Lisainfo:

Kristel Peterson
presidendi kantselei

tel 631 6236

gsm 501 2107

kristel.peterson@vpk.ee

www.president.ee

20 Veebruar 2009
  Kommentaarid