Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere spordikeskuse eelinfo (02.-08.03)

Rakvere spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava (2.-8. märts).

02.03 kell 8.30 Rakvere spordikeskuse infotund (Rakvere spordihall, Kastani 12).

02.03 kell 18.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, esiliiga: Rakvere SK "A" - Kirde Kaitseringkond (Rakvere spordihall, Kastani 12).

03.03 kell 12 Kalevi miniliiga võrkpallis IV-VI klasside poistele ja tüdrukutele (Rakvere spordihall, Kastani 12).

03.03 kell 16 noorte kergejõustiku võistlussarja TV-10 olümpiastarti Lääne-Viru II etapp (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).

03.03 kell 18.30 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teise liiga 7.-12. koha turniir: Rakvere Ametikool - Muuga (Rahu hall, Rahu 17a).

03.03 kell 19 SEB korvpalli meistriliiga: Tartu Ülikool/Rock - Rakvere Tarvas (Rakvere spordihall, Kastani 12).

03.03 kell 20 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teise liiga 1.-6. koha turniir: Ferrel - BBP Company (Rahu hall, Rahu 17a).

04.03 kell 10 Lääne-Viru koolide rahvastepalli esivõistlused I-III klasside õpilastele (Rakvere spordihall, Kastani 12).

04.03 kell 19.30 Lääne-Viru meeste meistrivõistlused võrkpallis, teine liiga: Võsu II - Avinurme (Kalevi hall, Võimla 1).

05.03 kell 20.15 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, teise liiga 7.-12. koha turniir: GK Kinnisvara/Seesam Kindlustus - Simuna Ivax II (Rakvere spordihall, Kastani 12).

06.03 kell 9 koolinoorte pallimänguliiga “Võrgud sahisema” IV etapp, jalgpall (Rakvere spordihall, Kastani 12).

06.03 kell 18 Lääne-Viru naiste meistrivõistlused võrkpallis, esiliiga: Rakvere - Rakvere SK (Kalevi hall, Võimla 1).

06.03 kell 19 SEB korvpalli meistriliiga: Rakvere Tarvas - Tallinna Kalev (Rakvere spordihallis, Kastani 12).

07.-08.03 kell 14 ja kell 10 Eesti mini vanuseklassi (s 1997. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, III etapp (Rakvere spordihall, Kastani 12).

07.03 kell 17 jalgalli sõprusmäng: Tartu SK10 Premium - Jõhvi Orbiit (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

07.03 kell 18 Eesti noorte PB1-klassi (s 1993. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga poolfinaal: Rakvere SK/Tarvas - BC Kalev/Cramo (Rahu hall, Rahu 17a).

07.03 kell 19.30 Eesti noorte PB1-klassi (s 1993. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, esiliiga poolfinaal: KK Pärnu - Viljandi SK (Rahu hall, Rahu 17a).

08.03 kell 10 Eesti noorte PB1-klassi (s 1993. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, 3.-4. koht (Rahu hall, Rahu 17a).

08.03 kell 10 jalgpalli sõprusmäng: Tartu SK10 Premium - Kohtla-Järve JK Alko (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

08.03 kell 11.30 Eesti noorte PB1-klassi (s 1993. a. ja hiljem) meistrivõistlused korvpallis, finaal (Rahu hall, Rahu 17a).

08.03 kell 14 Eesti meeste meistrivõistlused jalgpallis, esiliiga: Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Levadia II (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

08.03 kell 15.30 HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis, esiliiga: Rakvere SK/Tarvas/TopMarin - Simuna Artiston (Rahu hall, Rahu 17a).

08.03 kell 17 jalgpalli sõprusmäng: Paide Kumake - Kuusalu SK Rada (Rakvere kunstmurustaadion, Võidu 67).

08.03 kell 19 naistepäevakontsert: Tõnis Mägi ja Oleg Pissarenko (Rakvere spordihall, Kastani 12).
28 Veebruar 2009
  Kommentaarid