Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ERR pressiteade: Klassikaraadio tähistab sünnipäeva kahe kontserdiga

EESTI RAHVUSRINGHÄÄLINGU PRESSITEADE 31.03.2009

Klassikaraadio tähistab sünnipäeva kahe kontserdiga

Klassikaraadio peab 1. aprillil sünnipäeva kahe meeleoluka kontserdiga. Kuulajate tervitusi ja soove ootab 1. aprilli keskpäeval algav Sünnipäevakontsert. Soove saab saata aadressil klassika@err.ee ja saate ajal telefonil 611 4285. Saatejuhid on Karin Kopra ja Joosep Sang.

Sünnipäevale pühendatud stuudiokontsert "Igaühele midagi" on Klassikaraadio eetris õhtul kell 19 otseülekandena raadiomaja 1. stuudiost. Kontserdil esinevad Klassikaraadio saatejuhid ja külalised. Kuulata saab saatesarja "Folgialbum" juhi Leanne Barbo musitseerimist torupillil ja kandlel, meeleolukaid laule saatesarja "Meloodia võluvõim" saatejuhi Triin Ella esituses, Georg Otsa nimelise muusikakooli bigbändi, mida dirigeerib Klassikaraadio iganädalase sarja "Džässikliinik" saatejuht Siim Aimla. Koorilaule esitab Eesti Rahvusringhäälingu koor, kus Klassikaraadio toimetajad laulavad koos kolleegidega. Kontserti teadustab Reet Tõllasepp. Sünnipäevakontserti saab reaalajas vaadata ka internetis, aadressil www.klassikaraadio.ee.

Klassikaraadio alustas tööd 1. aprillil 1995. aastal ja on praegu suurima auditooriumiga ööpäevaringselt toimiv kultuurimeedium Eestis. Klassikaraadiost saab kuulata mitmesugust väärtuslikku muusikat, kultuurisaateid ja uudiseid. Oluline osa Klassikaraadio kavast on elava muusika vahendamine – otseülekanded ja lindistused kontserdisaalidest Eestist ja kaugemalt. Auditooriumiuuringute andmeil on Klassikaraadiol iganädalaselt 56 000 raadiokuulajat Eestis ja üle 4000 kodulehekülje külastaja.Anneli Tõevere-Kaur
Eesti Rahvusringhääling
meediasuhete juht
628 4511
52 74 189
anneli.toevere-kaur@err.ee
www.err.ee

31 Märts 2009
  Kommentaarid