Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Sõitjateveo lubade komisjon jagas kaks uut ja uuendas üheksat liiniluba

Kolmapäeval, 15. oktoobril Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis toimunud sõitjateveo lubade komisjoni koosolekul arutati saabunud liinilubade taotlusi uutele liinidele ja vanade liinilubade uuendamisi.

Komisjon tegi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumile ettepanekud uute liinilubade väljastamiseks AS-le Viljandi ATP kaugbussiliinile Viljandi-Tartu ning MootorReisi AS-le rahvusvahelisele bussiliinile Tallinn-Viin.

Liinilubade uuendamise ettepaneku tegi komisjon AS Taisto Liinid kaugbussiliinidele Tallinn-Risti-Lihula-Virtsu ja Pärnu-Tõrva-Jõgeveste-Tartu; OÜ Ormatron kaugbussiliinile Kunda-Rakvere-Jõgeva-Tartu; AS Pärnu ATP kaugbussiliinile Tallinn-Tartu; OÜ Ekspress-Auto L kaugbussiliinile Narva-Sillamäe-Jõhvi-Tallinn; OÜ Angiras kaugbussiliinile Kohtla-Järve-Kallaste-Tartu; AS Temptrans kaugbussiliinle Tallinn-Kohila-Rapla; AS Sareta kaugbussiliinile Kuressaare-Tallinn ning TAK Reisid AS rahvusvahelisele bussiliinile Tallinn-Kiel.

Majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ja tasakaalustatud arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise ja elluviimise. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse- ja ehituse, transpordi, liikluskorralduse, informaatika ja telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas. Samuti riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine ning ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused.
15 Oktoober 2003
  Kommentaarid