Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium korraldab konkursi Tartu Lennujaama uue juhi leidmiseks

Kolmapäeva, 15. oktoobril toimus Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis Tartu Lennujaama nõukogu koosolek.

Tartu Lennujaama nõukogu otsustas korraldada konkursi uue juhataja leidmiseks. Nõukogu esimehe Maria Värtoni sõnul tehti otsus seoses senise juhi Rein Marki lepingu lõppemisega jaanuaris 2004. Konkurss plaanitakse välja kuulutada novembri alguses.

Tartu Lennujaam on riigi äriühing, mille ülesandeks on Tartu lennujaama käitamine ja seotud tugiteenuste osutamine. Tartu Lennujaam on Eesti lennundushariduse õppebaasiks, selle teenuseid kasutab Lennukolledz.

Majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ja tasakaalustatud arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise ja elluviimise. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse- ja ehituse, transpordi, liikluskorralduse, informaatika ja telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas. Samuti riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine ning ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused.
15 Oktoober 2003
  Kommentaarid