Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Kultuuriministeeriumi 30. nädala eelinfo

Kultuuriministeeriumi 30. nädala eelinfo

26.juuli - 1. august 2010

Teisipäev, 27. juuli

Kell 15.00 kohtub kultuuriminister Laine Jänes Tallinna Linnateatri direktori Raivo Põldmaaga ministeeriumis.

Kell 16.00 kohtub kultuuriminister Laine Jänes Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti juhataja Anu Kiviloga ministeeriumis.

Neljapäev, 29. juuli

Kultuuriminister Laine Jänes osaleb Vormsil Püha Olavi kiriku taaspühitsemise 20. aastapäeval. Piduliku jumalateenistuse käigus kirjutatakse alla deklaratsioon ühiste kavatsuste protokolli koostamisest, mille eesmärk on otsida ühiselt parimaid võimalusi eesti-rootsi koguduste kirikuvarade fikseerimiseks, säilitamiseks ja eksponeerimiseks. Ministeeriumist osalevad aastapäeva üritustel ka asekantsler Anne-Ly Reimaa ja asekantsler Anton Pärn.

Kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse osakonna nõunik Silver Pramann külastab etniliste eestlastest noorte eesti keele laagrit Pärnumaal. Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed eestvedamisel ja Kultuuriministeeriumi ning Haridus- ja Teadusministeeriumi toel toimuvaid Eesti päritolu noortele suunatud keelelaagreid korraldatakse sel suvel juba kümnendat korda. Laagrivahetusest võtavad osa noored Venemaalt, Saksamaalt, Ukrainast, Kasahstanist, Norrast, Soomest, Valgevenest, Iirimaalt, Leedust, Lätist, Kanadast, Belgiast ja Rumeeniast.
24 Juuli 2010
  Kommentaarid