Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
ETV toob ekraanile Ametilugude teise hooaja

Alates 7. novembrist jõuavad igal reedel kell 19.30 ETV vahendusel vaatajani sarja "Ametilood" uued osad. Eesti Televisiooni koostööst Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga ning Haridus- ja Teadusministeeriumi tugeval toel on valminud 10 uut osa saatesarjast, kus saame aimu tänasest tööelust ja võime pilku heita erinevate elualade ja ametite huvitavatele külgedele.

Saade püüab olla abiks ja nõuandjaks nii täiskasvanutele kui noortele, kel seisab ees elukutse valik, värskendades teadmisi ka väljapoole igapäeva-tegemisi jäävatelt elualadelt, kummutades aastate tagused ja seega ilmselt aegunud hinnanguid ühe või teise ameti kohta.

Värske ilme saanud "Ametilood" alustab uut hooaega põllumehe, metallimehe, loomakasvataja, automehe, õmbleja, keevitaja, automaatiku, käsitöömeistri, orkestrandi ja ehitaja auväärse töö tagamaid uurides.

Esimene saade jutustab põlisest rikkast - Kalmerist, kes jonnakalt, raskete aegade kiuste, on Edela-Eestis oma asja ajanud. Mis ametimeheks ta ise ennast peab - see selgub juba reedel algusega kell 19.30.
03 November 2003
  Kommentaarid