Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President kohtus Eesti Panga presidendiga

Vabariigi President Arnold Rüütel kohtus täna Kadriorus Eesti Panga presidendi Vahur Kraftiga. Kohtumisel osalesid Eesti Panga asepresident Märten Ross ning rahvusvaheliste ja avalike suhete osakonna juhataja Martin Põder. Arutati Eesti majandusarengu väljavaateid ja riske, samuti euro kasutuselevõtu ajastust ja ettevalmistusi. Vahur Kraft märkis, et majanduse stabiilsuse toetamiseks peab riigi sõnum erasektorile toetama nii usku tulevikku kui ka tasakaalukust.

President Rüütel väljendas veendumust, et Eesti tuleviku huvides on läbimõeldud ja järjekindlad reformid, sotsiaalne stabiilsus ja ettevaatav poliitika. Vabariigi President ja Eesti Panga esindajad arutasid kohtumisel ka euro Eestis kasutusele võtmisega seonduvat, leides ühiselt, et see on loomulik samm Eesti majanduse arengus, mis tugevdaks Eesti majanduspoliitilist positsiooni. Samas peeti oluliseks põhjalikke ettevalmistusi.

Kohtumise lõpus tänas president Rüütel Eesti Panga presidenti senise asjaliku ja konstruktiivse koostöö eest.
27 Jaanuar 2004
  Kommentaarid