Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Vabariigi President võttis vastu Madalmaade Kuningriigi suursaadiku

President Lennart Meri võttis täna (20.septembril 2001) Kadrioru presidendilossis vastu Madalmaade Kuningriigi erakorralise ja täievolilise suursaadiku Joanna Maria Petronella Francisca van Vlieti, kes tuli oma volikirja üle andma.

Suursaadik edastas Madalmaade kuninganna Beatrixi parimad tervitused. Ta kõneles volikirja üle andes kahe riigi suhetest, mille ajalugu ulatub hansaaegadesse ja mis on viimase kümne aastaga taas lähedasteks saanud.

Suursaadik Joanna Maria van Vlieti sõnul aitab kahe riigi suhteid tihendada ka tõsiasi, et ta on esimene Tallinnas tööle asuv Madalmaade suursaadik.

President Meri tänas Madalmaid toetuse eest Eestile viimase kümne aasta jooksul. Ta lisas, et muutused maailma julgeolekus tingivad ka kahe riigi julgeolekualase koostöö tihenemise.Kadriorus 20. septembril 2001
20 September 2001
  Kommentaarid