Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Toimub transpordi arengukava strateegilise keskkonnamõju hindamise lõpparuande avalik arutelu

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium viib koostöös SA Säästva Eesti Instituut Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna keskusega (SEI-Tallinn) läbi transpordi arengukava aastateks 2004-2013 strateegilise keskkonnamõju hindamise (SMH) lõpparuande avaliku arutelu. Reedel, 29.oktoobril toimuva diskussiooni eesmärk on tagada erinevate osapoolte seisukohtade arvestamine.

Arutelule on oodatud kõik, kes peavad vajalikuks kaasa rääkida Eesti transpordi tulevikku oluliselt mõjutava dokumendi valmimise teemadel.

Transpordi arengukava on ministeeriumi poolt Eesti avalikkusele - riigiasutustele, transpordiettevõtetele ja kolmandale sektorile - väljapakutav nägemus transpordisektori riiklikust arendamisest järgneva kümnekonna aasta jooksul.

Strateegilise keskkonnamõju hindamise eesmärgiks on transpordi arengukavasse ja ühistranspordi arenguprogrammi keskkonnaaspektide integreerimine ja nende dokumentide viimine kooskõlla Eesti, Euroopa Liidu jt rahvusvaheliste keskkonnapoliitika eesmärkidega.

Transpordi arengukava projekt aastateks 2004-2013 ja SMH lõpparuanne on kättesaadavad Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi koduleheküljel: http://www.mkm.ee/index.html?id=3509.

Avalik arutelu toimub 29. oktoobril 2004.a. kl 11.00-13.00 Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis aadressil Tallinn, Harju 11, Aatriumisaalis.


Lisainfo ja registreerimine kuni 28.oktoobrini tel. 6 397 652 või e-posti aadressil: aveli.auvaart@mkm.ee .
20 Oktoober 2004
  Kommentaarid