www.vnl.ee

Sotsiaalministeeriumi eelinfo

Sotsiaalministeerium
Nädala eelinfo 11. – 15. aprill


Esmaspäev, 11. aprill

11. ja 12. aprillil toimub Jõhvis Sotsiaalministeeriumi korraldatud seminar Inimkaubanduse ennetamine. Interaktiivne seminar koosneb loengutest, rühmatööst, filmivaatamisest ja mängudest. Seminaril räägitakse inimkaubanduse mõistest, selle põhjustest ja tagajärgedest, inimkaubanduse ja prostitutsiooni seostest, meedia rollist inimkaubanduse levikul ja inimkaubanduse ning narkomaania ja HIVi seostest.

Kolmapäev, 13. aprill

13. aprillil kell 13.00 vastab Riigikogu infotunnis küsimustele sotsiaalminister Marko Pomerants.

Neljapäev, 14. aprill

14. aprillil on Riigikogus kolmandal lugemisel narkootiliste ja psühhotroopsete ainete seaduse ja sellega seonduvate seaduste muutmise seaduse eelnõu: http://web.riigikogu.ee/ems/plsql/motions.show?assembly=10&id=-383 :

14. aprillil on Riigikogus kolmandal lugemisel surma põhjuse tuvastamise seaduse eelnõu:
http://web.riigikogu.ee/ems/plsql/motions.show?assembly=10&id=557

14. aprillil on Riigikogus teisel lugemisel tubakaseaduse eelnõu:
http://web.riigikogu.ee/ems/plsql/motions.show?assembly=10&id=350


Reede, 15. aprill

15. aprillil toimub Tallinna Kunstihoones (Vabaduse väljak 6) seminar „Eesti vananemispoliitika täna ja homme“. Rahvastikuvananemisega kohaneva ühiskonna teemalise seminari eesmärk on teadvustada, millised perspektiivid ja ohud on Eestil seoses rahvastikuvananemisega. Seminaril kõneleb ÜRO Euroopa Majanduskomisjoni programmi koordinaator Nikolai Botev Euroopa valitsuste vahelisest koostööst rahvastikuvananemise vallas. Eesti osa selles tutvustavad rahvastikuteadlased Kalev Katus, Allan Puur, Asta Põldma ja Luule Sakkeus.


Katrin Pärgmäe
Sotsiaalministeerium
Pressiesindaja
+372 626 9321
+372 56 623 823   11 Aprill 2005