www.vnl.ee

Mustamäe Bowlingukeskus korraldab lastekodulastele bowlinguturniiri

Mustamäe Bowlingukeskus korraldab Tallinna lastekodulastele käesoleval talvehooajal bowlinguturniiri, mis kulmineerub märtsikuus suurima punktisumma kogunud laste finaalvõistlusega. Täna toimub Mustamäe Bowlingukeskuses esimene lastekodulaste bowlinguvõistlus, millel osalevad Mustamäe lastekodu lapsed.

Mustamäe Bowlingukeskuse tegevdirektor Merle Pärn ütles, et lastekodulaste bowlinguturniiri näol on tegemist puhtalt heategevusliku projektiga, mis praeguse plaani kohaselt kestab läbi talvehooaja ja lõpeb märtsis. “Meie heategevusliku algatuse mõte on kaasata lastekodulapsed rohkem ühiskondlikku
ellu, pakkudes neile uusi võimalusi aktiivseks tegevuseks ja sportlikuks meelelahutuseks,” lausus Pärn. “Meil on hea meel, et lastekodud võtsid pakutud idee hästi vastu ja tulid sellega kaasa.”

Lastekodulaste bowlinguturniir hõlmab Mustamäe, Nõmme, Lasnamäe ja Kopli lastekodude lapsi. Novembrist veebruarini toimub Mustamäe Bowlingukeskuses iga lastekodu sisemine bowlinguvõistlus ning kogu turniir kulmineerub märtsis, kus selgitatakse suurima punktisumma kogunud laste vahel välja osavaim bowlingumängija. Täna toimub esimene lastekodulaste bowlinguvõistlus, millest võtavad osa Mustamäe lastekodu lapsed. Kokku on Mustamäe Bowlingukeskuses algava turniiri raames võimalus bowlingut mängida ligikaudu 500 lastekodulapsel.

Merle Pärna sõnul on bowling väga hea sportmäng just sellepoolest, et see sobib ka erineva vanusega lastele ja ei nõua väga suurt füüsilist ettevalmistust. “Bowlinguturniir toob lastekodulaste jaoks uudse võimaluse aktiivseks ja sportlikuks tegevuseks, mis sisaldab võistlusmomenti ja aitab ühtlasi kujundada lastes aktiivset ning sportlikku ellusuhtumist,” lausus Pärn. Ta lisas, et kui Tallinna lastekodudele mõeldud bowlingu-turniiri vastu on suur huvi, võib tulevikus osa võtvate lastekodude arvu ka suurendada. “Usume, et lastekodulaste bowlinguturniir kujuneb iga-aastaseks meeleolukaks traditsiooniks,” lisas Pärn.

Mustamäe Bowlingukeskus alustas tegevust täpselt aasta tagasi - 10-rajaline Brunswicki bowlinguseadmega saal avati 2000. aasta novembris. OÜ Mustamäe Bowlingukeskus investeeris modernseima tehnoloogiaga bowlingusaali rajamisse 12 miljonit krooni. Magistrali kaubanduskeskuses (Sõpruse pst 201/203) asuv Mustamäe Bowlingukeskus on aastaga kogunud suure populaarsuse just tänu headele radadele ning professionaalsele personalile. Esmaspäeval, 26.novembril tähistab Mustamäe Bowlingukeskus ka oma sünnipäeva, mille puhul kehtivad erinevad soodustused.

Lisainfo:
Merle Pärn, Mustamäe Bowlingukeskuse tegevdirektor telefon (0) 677 4201, (050) 32 882
www.bowlingukeskus.ee


   26 November 2001