www.vnl.ee

Saarepuu ja Jallai said suusasprindi MK-etapil 9. koha

Šveitsi pealinna Berni tänavatel pühapäeval toimunud murdmaasuusatamise MK-sarja vabastiilis teatesprindis said Anti Saarepuu ja Erkki Jallai 9. koha.

Esikoha teeninud Venemaa esindusmeeskonnale kaotati 21,4 sekundiga.

Eesti meeskonna lootused kõrgemale kohale kustutas Saarepuu kukkumine eelviimase vahetuse viimases kurvis.

Finišiheitluses edestas Vassili Rotšev Tor Arne Hetlandi (Norra) 0,3 ja Cristian Zorzit (Itaalia) 0,8 sekundiga.

Naiste teatesprindi võitis Norra, koosseisus Marit Björgen ja Ella Gjömle.

Meeste 6x1,1 km:

1. Venemaa I (Ivan Alõpov, Vassili Rotšev) 13.16,8, 2. Norra I (Jens Arne Svartedal, Tor Arne Hetland) +0,3, 3. Itaalia I (Renato Pasini, Cristian Zorzi) +0,8, 4. Rootsi I (Björn Lind, Thobias Fredriksson) +2,0, 5. Itaalia II (Loris Frasnelli, Freddy Schwienbacher) +2,8, 6. Rootsi II (Mikael Östberg, Peter Larsson) +5,0, 7. Prantsusmaa I (Vincent Vittoz, Roddy Darragon) +12,5, 8. Prantsusmaa II (Jean Marc Gaillard, Ludovic Vandel) +12,6, 9. Eesti (Saarepuu, Jallai) +21,4, 10. Saksamaa II (Erik Hänel, Andreas Stitzl) +21,9.

Naiste 6x1,1 km:

1. Norra I (Ella Gjömle, Marit Björgen) 14.45,2, 2. Saksamaa I (Stefanie Böhler, Claudia Künzel) +0,2, 3. Itaalia I (Arianna Follis, Gabriella Paruzzi) +2,6, 4. Šveits I (Seraina Mischol, Laurence Rochat) +3,2, 5. Venemaa II (Natalja Baranova-Massalkina, Julija Tšepalova) +4,2, 6. Norra II (Hilde G. Pedersen, Vibeke W. Skofterud) +4,3, 7. Soome I (Aino Kaisa Saarinen, Pirjo Manninen) +11,5, 8. Prantsusmaa I (Elodie Pin Bourgeois, Aurelie Storti) +12,3, 9. Venemaa I (Jevgenija Hahina, Aljona Sidko) +29,1, 10. Rootsi (Emelie Öhrstig, Anna Dahlberg) +29,4.

Rahvuste MK-sarja punktiseis:

1. Norra 2.307, 2. Saksamaa 1.800, 3. Venemaa 1.517, 4. Itaalia 1.187, 5. Rootsi 1.117, 6. Soome 917, 7. Prantsusmaa 566, 8. Eesti 557 punkti.

Murdmaasuusatamise MK-sari jätkub 11. ja 12. detsembril Val di Fiemmes, kus on kavas topeltjälitus- ja teatesõidud.  BNS



   05 Detsember 2004