www.vnl.ee

Varek ja Alatalu lubasid jääda Keskerakonda

Riigikogu liikmed Toomas Varek ja Toomas Alatalu kinnitasid, et ei kavatse Keskerakonnast lahkuda.

Eesti Päevaleht kirjutas neljapäeval, et Vareki võimalikule lahkumisele on vihjanud Keskerakonna poliitilised konkurendid.

Rakvere endine linnapea Varek ütles BNS-ile, et ta ei oska isegi aimata selliste andmete algallikat. "Mul pole kellegagi Keskerakonnast lahkumise üle juttugi olnud," sõnas Varek, kes on olnud siseminister ja riigikogu keskfraktsiooni esimees.

"Seda ma ei hakka teile küll ütlema," ütles Toomas Alatalu Eesti Päevalehele oma Keskerakonnast äraminemise kohta. Alatalu sõnul ei pidanud ta küsimust kommenteerimise vääriliseks. "Mul pole mõtteski Keskerakonnast lahkuda," ütles Alatalu Keskerakonna teatel.

Keskerakonna fraktsiooni esimees Vilja Savisaar märkis, et kolmapäeval Pärnus tööseminari pidanud keskfraktsiooni liikmed arutasid tööplaane üksmeelses õhkkonnas. "Ühelgi meie fraktsiooni liikmel ei ole kavatsust erakonnast lahkuda," teatas Vilja Savisaar.

Riigikogu liikmetest lahkus Keskerakonnast viimati Arnold Kimber, kes veel möödunud aasta lõpus väitis erakonnakaaslastele, et sellist plaani tal ei ole. BNS   06 Jaanuar 2005