www.vnl.ee

Kultuuriministeeriumi 16. nädala eelinfo

Kultuuriministeeriumi 16. nädala eelinfo
13. - 19. aprill 2009


Esmaspäev, 13. aprill

Kultuuriminister Laine Jänes on Tartus, kus avab Eesti Rahva Muuseumi juubelinäituse, külastab ka Tähtvere spordiparki ja Genialistide klubi.

Asekantsler Piret Lindpere ja õigusosakonna juhataja Liina Urboja tutvustavad Riigikogu kultuurikomisjonile loovisikute ja loomeliitude seaduses kavandatavaid muudatusi.


Teisipäev, 14. aprill

Kell 12.00 osalevad kultuuriminister Laine Jänes, kantsler Siim Sukles jt Kultuuriministeeriumi esindajad Eesti Rahva Muuseumi 100. aastapäevale pühendatud pidulikul juubeliaktusel Tartu Ülikooli aulas ja kell 14.00 ametlike õnnitluste tseremoonial ERMi näitusemajas.
Kell 19.00 jätkub ERMi juubel piduõhtuga Vanemuise kontserdimajas.
Vt lisaks: http://www.erm.ee/?lang=EST&node=1302

14.-15. aprill on asekantsler Tõnu Seil koos spordiosakonna nõunike Malle Englase ja Tiina Beljaevaga Eestimaa Spordiliidu Jõud ja maakondade spordiliitude juhtide seminaril Pärnus, kus Tõnu Seil esineb ka ettekandega. Seminaril käsitletakse mitmeid teemasid nagu kriisiaegne tegutsemine spordis jne.


Kolmapäev, 15. aprill

Asekantsler Tõnu Seil osaleb SA Jõulumäe Tervisekeskuse nõukogu koosolekul.


Neljapäev, 16. aprill

Kultuuriministeeriumi asekantsler Piret Lindpere osaleb Konjunktuuriinstituudi Majandusuuringute keskuse korraldusel toimuval kunstivaldkonna ümarlaual, mis on seotud loomemajanduse uuringuga.

Kultuuriministeeriumi asekantsler Anne-Ly Reimaa esineb konsulaarametnike päevadel Välisministeeriumis, kus tutvustab rahvuskaaslaste programmi.

Kell 18.00 avab kultuuriminister Laine Jänes XI rahvusvahelise koorifestivali "Tallinn 2009" Estonia kontserdisaalis.
Vt festivali kohta lisaks: http://www.kooriyhing.ee/est/events/Konkursid/tallinn


Reede, 17. aprill

Kell 15.00 osaleb kultuuriminister Laine Jänes muinsuskaitsekuu avamisel Vanalinna Hariduskolleegiumis.

Kell 18.00 võtab kultuuriminister Laine Jänes osa Eesti Interpreetide Liidu 10. aastapäevale pühendatud galakontserdist Mustpeade Majas.

Ilusaid kevadpühi,

Katrin Arvisto
Kultuuriministeeriumi avalike suhete nõunik
628 2271; 511 3124


   13 Aprill 2009