www.vnl.ee

SCHENKER LIIGA VÕRKAPLLIS: algaval nädalavahetusel (18-19.veeb) viimased SELVER / Audentes University põhiturniiri põnevuskohtumised koduhallis!!!

SELVER / AUDENTES UNIVERSITY, 17.02.2006:


Laupäeval, 18 veebruaril algusega kell 18.00 kohtuvad Audentese Spordihallis SELVER / Audentes University ja Cesis / Cesu Alus-e meeskonnad.

Pühapäeval on põnevuskohtumises kell 14.00 (TV-mäng) vastamisi kodumeeskond SELVER / Audentes University ja Schenker Liigas 3-kohta hoidev Poliurs / Biolar.

Väga oluline nädalavahetus kindlasti. Schenker Liiga play-off kohast lahutab meid vaid 2 punkti, niiet sellest nädalavahetusest püüame maksimumi võtta. Cesise meeskond sai üllatusvõidu Schenker Liiga liidri Lase-R üle ja arvata on, et nad on heas hoos. Samas kodusaal ja publik on alati seitsmendaks mängijaks.. Pühapäeval on kindlasti väga raske ja tasavägine mäng. Võit oleks väga suur samm play-offi pääsemiseks. Baltic Cup poolfinaalturniiris suutsime Poliursit üllatada ja võita neid kodusaalis tulemusega 3:2. Kindlasti tulevad Ozolnieki mehed sel korral revanzi võtma. Loodame omalt poolt ilusat mängu näidata.

SELVER / Audentes University meeskonnas ei tee vigastuse tõttu kaasa tempomängija Rivo Vesik, kes ravib seljavigastust. Kristjan Sikaste on kehva enesetunde tõttu treeningutest eemal olnud, kuid loodame et saame tema toetusega nädalavahetusel arvestada. Nagu juba varem öeldud ei ole meil enam eksimuseks ruumi, niiet anname endast maksimumi. Meeskond on hetkel heas löögihoos, oodata häid mänge.

Peatreener Avo Keel: "Iga võit viib meid play-off-le lähemale. Eesmärk on kindlasti kõigis 4 kodumängus võtta võidud, alla selle me eesmärke ei sea. Loomulikult oleks hea kui 25.veeb õhtul oleks play-off koht kindel ja 26.veeb mängule saaksime minna vastu mõnusa enesetundega. Oleme analüüsinud mõlema meeskonna mänge. Eeltöö on tehtud, nüüd tuleb oodata vaid resultaati."

Meeskonna kapten Jarmo Neuhaus: " Meeleolu meeskonnas on hea ja kui suudame nädalavahetusel pea külmana hoida, siis võidame mõlemat vastast. Alahinnata ei tohi kumbagi meeskonda. Tuleb põnev nädalavahetus."


   16 Veebruar 2006