Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Karmen Viikmaa jõudis Eesti malemeistrivõistluste finaali

Tänavustel Eesti malemeistrivõistlustel Rakveres on läänevirulastel põhjust pöialt hoida ka ühele siitkandist pärit maletajale, kelleks on läbi eelturniiri naiste finaalvõistlusele jõudnud Karmen Viikmaa.

Lääne-Virumaalt Väike-Maarjast pärit 26-aastane Viikmaa, kes esindab käesoleval ajal Saaremaa maleklubi, jagas Tallinnas Paul Kerese malemajas 31. jaanuarist kuni 1. veebruarini peetud eelturniiril 15 maletaja konkurentsis 3,5 punktiga 4.-7. kohta.

Eelvõistlusel mängiti kuus vooru šveitsi süsteemis.

Malemeistrivõistluste finaalturniir leiab aset Rakvere hotellis Wesenbergh 20.-26. veebruarini. Finaalis konkureerivad nii meeste kui ka naiste turniiril kümme maletajat. Meeste turniiri auhinnafond moodustab 45 000 ja naiste oma 23 000 krooni. Meistrivõistluste peasponsor on Eesti Ekspress.

Nimekaim rakverlasest maletaja, 1988. aastal vabariigi tšempioniks kroonitud rahvusvaheline meister Kalle Kiik otsustas tänavuste tiitlivõistluste finaalist loobuda suure koormuse tõttu.
02 Veebruar 2009
  Kommentaarid