Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Lääne-Viru korvpallis saabuvad nädalalõpul tõehetked

HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlustel korvpallis oli teisipäeval kavas rida kaalukaid kohtumisi.

Olulisemaks neist võib nimetada veerandfinaali kordusmängu Haljala/Vaala Keskuse ja Väike-Maarja ReinPauli vahel, mille Haljala mehed kallutasid koduseinte toel enda kasuks 77:59 (24:34). Rain Veideman panustas Haljalale 24 ning Raimu Saaremaa ja Indrek Aksel ReinPaulile võrdselt 11 punkti.

Et seeria seis tasakaalustus, siis vajatakse edasipääseja selgitamiseks otsustavat kolmandat kohtumist - see leiab aset Väike-Maarja spordihoones neljapäeval, 9. aprillil kell 19.

Samaaegselt veerandfinaaliga toimus teisipäeval ka kolm üleminekumängu, kus kaalukausil on tuleva hooaja HAT-Auto Lääne-Viru korvpallimeistrivõistluste meistriliiga kohad.

Esiliiga tänavune hõbe Simuna Artiston kaotas kodusaalis meistriliiga üheksanda koha omanikule Vinni Tammedele 67:92 ning esiliiga neljas Rakvere SK/Tarvas/TopMarin oli 81:68 (43:30) parem meistriliiga seitsmendast MHV Consultist.

Teises vastasseisus viskasid spordikooli edukamatena Cristo Kens 21 ning Joonas Vaino ja Hristo Neiland võrdselt 14 punkti. MHV Consult toetus põhiliselt Leho Voolule, kelle kontosse kanti 34 punkti. Silver Ramul lisas 13 ja Ander Engaste 11 punkti.

Meistriliigasse pääsejad või seal jätkajad selguvad kahe mängu summas. Korduskohtumised peetakse laupäeval, 11. aprillil (kell 16 Kadrinas Hulja ja Väike-Maarja Päästekool) ning pühapäeval, 12. aprillil (kell 15.30 Rakveres, Rahu hallis MHV Consult ja Rakvere SK/Tarvas/TopMarin ning kell 17.30 Vinnis Vinni SK Tammed ja Simuna Artiston).
10 Aprill 2009
  Kommentaarid