Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Järve karikasarja rannavolles juhib Janno Mäemets

Rakvere Järve karikaturniiril rannavolles on peetud neli etappi, neist kaks viimast läinud kolmapäeval ja reedel. Meeste konkurentsis juhib sarja Janno Mäemets ja naiste konkurentsis Renna Koha.

Kolmandast etapist võttis kolmapäeval osa 14 võrkpallurit, kellest neli olid naised. Viimased võistlesid rannakuninga süsteemis, meestel loositi viis paari, kes kõik mängisid kõigiga läbi.

Meeste hulgas olid parimad Hendrik Kurik/Konstantin Nikolenko, kellele järgnesid Janno Mäemets/Riivo Siilamets, Mario Pilli/Ivar Mäemets, Hardi Talv/Kertin Kirsi ning Olari Aas/Marko Kruusimägi.

Naistest väljus võitjana Renna Koha, teiseks tuli Kaisa Karjane, kolmandaks Lenne Lahtvee ning neljandaks Liisa Suurkaev.

Reedesel neljandal etapil oli võistlejaid taas mõnevõrra kasinamalt - kümme, kuid paraku puudusid nende hulgast taas õrnema poole esindajad.

A-tugevusgrupis, kus kasutusel oli rannakuninga süsteem, kujunesid matšid põnevateks, mille tõestuseks jagasid kaks paremat - Kaspar Pomerants ja Janno Mäemets - esikohta. Järgnesid Hendrik Kurik ja Olari Aas.

B-tugevusgrupis oli kohtumised samuti tasavägised ja põnevad. Paaride Kruusimägi/Mäemets ja Nikolenko/Uprus vahel mängiti maha ka üks maratongeim, mille esimesed kallutasid enda kasuks 24:22.

Nelja etapi kokkuvõttes on meeste arvestuses kindel liider seni stabiilselt mänginud Janno Mäemets 74 punktiga. Teist-kolmandat kohta jagavad Henrik Kurik ja Olari Aas 56 punktiga, neljas on Riivo Siilamets 52 ja viies Konstantin Nikolenko 51 punktiga. Kokku on punktiarve avanud 20 mängijat.

Naiste pingerida juhib Renna Koha.

Kümneetapilise Rakvere Järve Karika järgmine, viies etapp on kavas Rakvere staadioni rannavolleväljakutel teisipäeval, 21. juuli algusega kell 17. Kuues etapp mängitakse reedel, 24. juulil kell 17 ja seitsmes pühapäeval, 26. juulil kell 11.

Kõik tulemused ja info on nähtavad Rakvere spordikeskuse kodulehe võrkpalli alajaotuses.
18 Juuli 2009
  Kommentaarid